В Україні можлива поява спалаху дифтерії та правця.

Про це розповіла експерт МОЗ за напрямками "Інфекційні хвороби, дитячі інфекційні хвороби, паразитології" Федір Лапій на брифінгу у вівторок.

"Ми не повинні допустити спалаху дифтерії. Зараз в Україні ми маємо достатню кількість доз вакцини проти дифтерії, правця - понад 6 млн доз. Вперше за останні роки ми маємо можливість забезпечити імунітет кожному дорослому. А кожен дорослий кожні 10 років повинен пройти ревакцинацію проти дифтерії , правця", - розповів експерт.

Він пояснив, що всі українцям потрібно пройти планову вакцинацію, щоб потім не було тисняви.

Популярні новини зараз
Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

"Щоб цього спалаху не було, вони повинні прийти до лікаря і запитати, чи не потрібно пройти планову ревакцинацію, отримати ревакцинацію і не допустити спалаху дифтерії в Україні", - додав Лапій.

Комаровський про епідемії в Україні

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що директор приватного дитячого садка Лелека, розповіла про ключові моменти профілактики кору та вакцинації дітей в сучасному освітньому закладі.