Креативний продюсер департаменту журналістських розслідувань "1 + 1", редактор програми "ГРОШІ" Олександр Дубинський у смерті Аркадія Бабченка звинуватив СБУ.

Дубинський назвав основну причину вбивства журналіста, якого застрелили у власній квартирі в Українській столиці ввечері 29 травня. За його словами, причина вбивства Бабченка не в "кремлівському сліді" і не в Путіні. Насправді це наслідок того, що в Україні не існує спецслужб.

Про це Дубинський заявив у своєму пості у Facebook, де він розмістив також відеозвернення до українців.

"Спецслужби, які повинні попереджати подібного роду вбивства, вбивство людей, які поміняли Росію на Україну, які знаходяться в центрі уваги, критикують агресора, ворога України, які повинні знаходитись під пильною увагою цих спецслужб, займаються зароблянням грошей і задоволенням політичних примх керівництва," – зазначив Дубинський.

"Спецлужби в Україні сьогодні – це базар, ринок, на якому продаються повноваження. От чим займається сьогодні СБУ, замість того, щоб захищати людей, які воюють на невидимому фронті", - підкреслив журналіст.

Популярні новини зараз
Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Він зазначив, що давно не секрет і всім добре відомий перелік послуг, які СБУ надає замість того, щоб займатись національною безпекою. Це – замовні обшуки, кошмарення бізнесу, прослушка телефонів, роздруківки із зазначенням геолокації та переміщення людей. "Обшуки і маски-шоу", - назвав цю діяльність Дубинський.

"Всім відомий прейскурант на інші "послуги".
Роздруківка за телефонним номером - 400 доларів. З аналізом локацій - 600.
Стеження співробітниками (сподіваюся, у поза робочий час) - від 300 дол / год.
Прослушка - від 5000 дол / місяць. Обшуки - від 10. І так далі, і тому подібне.

Всі платежі санкціоновані вищим керівництвом. І розподіляються ним всередині "спецслужби".
Головне завдання якої, визначене на рівні президента, - це заробляти гроші (Порошенко витратив на голосування по Грицаку 2 млн дол, ви думаєте, він не вимагає їх назад?), кошмарити бізнес і знищувати неугодних", - заявив журналіст.

При цьому Дубинський зазначив, що влада не переймається такими вбивствами, адже їй такі, як Бабченко, також "не бажані".

"А одним убитим журналістом більше - це не проблема. Тому що, по суті, режиму Порошенка вони теж не бажані", - резюмував експерт журналістських розслідувань.


Убийства журналистов - это следствие того, что в Украине не существует спец служб. Только название, которым связаны тысячи крупных и мелких предпринимателей в погонах. Которые занимаются зарабатыванием денег и удовлетворением политических прихотей руководства. С начала военных действий "спец службами" не уничтожен ни один полевой командир. Ни один военный преступник. Ни один российский военный. Ни один беглец в Москву. Зато всем известен прейскурант на другие "услуги". Распечатка по телефонному номеру - 400 долларов. С анализом локаций - 600. Слежка сотрудниками (надеюсь, во вне рабочее время) - от 300 долл / час. Прослушка - от 5000 долл / месяц. Обыски - от 10. И так далее, и тому подобное. Все платежи санкционированы высшим руководством. И распределяются им внутри "спец службы". Главная задача которой, определенная на уровне президента - это зарабатывать деньги (Порошенко потратил на голосование по Грицаку 2 млн долл), кошмарить бизнес и уничтожать неугодных. А одним убитым журналистом больше - это не проблема. Потому что, по сути, режиму Порошенко они тоже не угодны. Все. Сайт: http://dubinsky.pro Фейсбук: https://www.fb.me/dubinskyi Фейсбук: https://www.fb.me/dubinsky.pro Телеграм: https://t.me/dubinskypro Твиттер: https://twitter.com/alexdubinskyi YouTube: https://www.youtube.com/DubinskyPro

Posted by Dubinsky.pro on Wednesday, 30 May 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", російського журналіста Аркадія Бабченка, який постійно критикував путінський режим, застрелили по дорозі до власної квартири в Дніпропетровському районі Києва.

Найімовірнішою версією вбивства правоохоронці називають професійну діяльність Аркадія Бабченка. За словами народного депутата Антона Геращенка, найбільш імовірною версією вбивства Бабченка буде російський слід, адже протягом останніх років він нещадно критикував політику російської влади.