Перехід з зимового на літній час в Україні відбудеться в 3 години ночі 25 березня (неділя) 2018 року. В ніч з суботи (24 березня) на неділю (25 березня) українці пересунуть стрілки годинника на годину вперед. Таким чином, в неділю, 25 березня, українцям доведеться спати на годину менше.

Варто зазначити, що перехід на сезонний час проводиться більш ніж в ста країнах світу. Останньою країною, яка відмовилася від цього, стала Туреччина.

Раніше вважалося, що Україна востаннє переведе годинники в 2012 році і залишиться у другому часовому поясі, але уряд не розглядав це питання.

Одними з перших країн, які ввели переведення часу, стали Англія і Німеччина. Навесні переводили стрілки годинника на годину вперед, а восени повертали назад.З тих пір традиція прижилася у більш ніж сотні країн світу.

Вважають, що перехід на літній час економить до 3% електроенергії. Однак, зміни в часі негативно позначаються на самопочутті деяких людей.

Популярні новини зараз
Мобілізують через помилку: що треба знати перед візитом до ТЦК Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути Мобілізація їх не торкнеться: ким не зацікавиться ТЦК Українці не підозрюють про наслідки: які пастки приховує "Національний кешбек"
Показати ще

Можуть викликати: депресію, дратівливість, стомлюваність і зниження працездатності.

Уникнути цього можна, дотримуючись простих правил, а саме раніше готуйтеся до сну, збалансовано харчуйтеся, вживайте багато рідини.

Раніше портал "Знай.uа" публікував кращі поради, які допоможуть перенести переведення годинників.

Починати адаптуватися варто прямо зараз.

Поради, які допоможуть легше перейти на літній час:

1. Лягайте спати кожен день на 15 хвилин раніше, ніж напередодні.

2. Забезпечте собі умови для засипання: провітріть приміщення, засинайте в тиші і темряві, не користуйтеся гаджетами перед сном.

3. Ідеальна температура для сну – не більше 18-20 градусів за Цельсієм.

4. Не стимулюйте організм перед сном міцним чаєм, кавою або алкогольними напоями.

5. Вечеряйте не пізніше, ніж за 2-3 години перед сном.

6. Влаштуйте собі піші прогулянки на свіжому повітрі.

7. Перед переведенням годинників підготуйте собі сніданок і одяг з вечора, щоб заощадити трохи часу вранці.

8. Увімкніть вранці ритмічну музику, вона забезпечить вам бадьорий підйом і додасть позитивної енергії на весь робочий день.

9. Легко прожене сонливість контрастний душ.