Коли в родині не вщухають конфлікти, батьки нерідко забувають, що страждають від суперечок найбільше зовсім не вони самі, а їхні діти. Позбавлені найдорожчого у світі – тепла на уваги, підлітки воліють краще опинитися у сиротинці, аніж далі жити в таких нестерпних умовах.

Яскравий приклад тому на сторінці у Facebook описала патрульна Зоя Мельник із Одеси. Розмова із 15-річною дівчинкою вразила її до глибини душі. Хоча жінка мало не щодня стає свідком куди страшніших речей, але доля цієї дитини стала холодним душем навіть для копа із чималим досвідом.

Саша вперше зізналася їй: втекла із дому, тому що там її постійно били, батьки пили і сварилися, вона бачила постійні стусани і чула крики. Навіть шкільного рюкзака в учениці не було – ходила на уроки із пакетом, чого дуже соромилася.

Але головне – на свій вік дівчинка була настільки розумною, що було помітно навіть у погляді:

Популярні новини зараз
Погрожують відключенням та вимагають гроші: українці скаржаться на терор "газовиків" Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

"У дівчини зовсім дорослий погляд, ще зовсім дитяче, але таке серйозне обличчя…Саша жила в дитячому притулку. А потім її забрали назад в сім'ю.

-Саша, куди ти хочеш - додому або в притулок?

-В притулок.

-Там краще ніж вдома?

-Звичайно".

Здивувало патрульну пояснення батька: навіть із копами говорив у нетверезому стані таким чином, що нібито нічого кримінального не вчинив. Сказав, що мовляв "бив не надто сильно" (сумнівне виправдання, як на дорослого чоловіка):

"Я одного разу її вдарив, не сильно, так, щоб покарати, а вона подзвонила на 102, мене потім ще й до суду возили! - обурюється. Ось з тих пір більше не чіпаю. (Дивлюся на Сашу з повагою. Вчіться, жінки, стояти за свої права) Батьки щиро не розуміють, чому Сашка втікає з дому. Скаржаться, що прогулює школу".

Зоя не витримала і взялася за збір коштів для школярки. Реакція користувачів мережі була миттєвою – багато хто погодився допомогти, нарікали, що із таких родин краще справді забирати дітей до притулку. Принаймні, там у них буде шанс не ходити у синцях.

Як повідомляв портал "Знай.ua", канадці поділилися досвідом щасливого дитинства.