В Україні бурхливо розвиваються нові і нові способи оплати за товари і послуги. Незабаром ця система буде повністю трансформована. Головний виклик для всіх учасників ринку — придумати, чому клієнти будуть постійно використовувати для платежів саме твій платіжний ресурс, пише "Реаліст".

"За інформацією Національного банку України, на кінець третього кварталу 2017 року показник кількості платіжних терміналів склав 5,7 шт. на 1 тис. населення, тоді як в ЄС цей показник в середньому — понад 10 шт. на 1 тис. Всього на кінець жовтня 2017 року в Україні встановлено понад 214 тис. платіжних терміналів, причому їх кількість зросла на 10,2% з початку року", - сказано в матеріалі.

Прогнозується, що в 2018 році більше 30% всіх онлайн-покупок українців будуть робити з мобільних пристроїв.

"У світі з'явився новий феномен — Cashless economy і навіть Cashless society. Ми спостерігаємо цей феномен у всіх країнах, в яких працює Vodafone. Наприклад, Британію вже можна назвати "країною без кеша". Всього 4% платежів, що здійснюються готівкою. Все інше пішло в онлайн. При цьому частка платежів з мобільних пристроїв перевалила за 50%. Британія і Австралія лідирують у світі по мобільних платежах. В Європі частка мобільних платежів трохи нижче, але все одно висока — 37%. Це і наше майбутнє. Ми очікуємо, що в 2018 році більше 30% всіх онлайн-покупок українців будуть зроблені з мобільних пристроїв", — говорить керівник напряму фінансових сервісів Vodafone Україна Дмитро Коваль.

Популярні новини зараз
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Експерти прогнозують, що українцям незабаром доведеться повністю відмовитися від готівки, так як країна рішуче рухається в європейський простір.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що повинні знати вагітні українки і їх роботодавці. Вагітні жінки часто стають жертвами недобросовісних роботодавців і злісного невиконання ними законів, що захищають права майбутніх матерів. Що повинні знати про це українки і чого повинні вимагати від тих, хто порушує їх право на нормальну роботу і заслужену відпустку – читайте в нашому матеріалі.