В окупованому Росією Криму, в смт. Гурзуф, місцеві жителі помітили одягнених як піонерів людей. Їх опублікували фотографії в Twitter Roksolana Today.

На знімках близько 10 чоловіків і жінок стоять у білих сорочках і червоних піонерських краватках і головних уборах.

Фото ряджених "дорослих піонерів" викликали бурхливе обговорення в мережі.


"Чому немає поруч санітарів?" ― саркастично зазначив один з коментаторів.

Популярні новини зараз

Київські дорожники з цеглиною і тачкою атакували асфальт і стали живим мемом

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

"Палата №6 на прогулянці", ― підтримав його користувач Владислав.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Херсоні сепаратисти виготовили власні гербові печатки і утворили свої органи влади. Як пише у Facebook співробітниця міськради Катерина Гандзюк, тепер ці утворення видають довідки та надають платні адміністративні послуги.

За її словами, місцева влада неодноразово зверталися з цього приводу в прокуратуру, але там відповіли, що в діях цих людей немає складу злочину.

Нагадаємо, жителі РФ, які вирішили відпочити в Криму, шоковані умовами і цінами на півострові і масово шкодують, що не поїхали на відпочинок в іншу країну.

Туалети через кожні 50 метрів, сморід від сміттєвих баків і плачуть діти – такі відгуки росіян, які зважилися проїхати по Кримському мосту і провести свій відпочинок на півострові. Крім того, курортники з Росії скаржаться на захмарні ціни, навіть у порівнянні з Петербургом і Москвою, жахливе обслуговування і повна відсутність сервісу.

Зазначимо, Андрій Макаревич - російський музикант, співак і лідер рок-групи "Машина часу", залишається вірним своїм рішенням не відвідувати окупований Крим.

В інтерв'ю ресурсу "Ехо Москви", він повідомив, що його не турбує те, що він знаходиться в списку "недоброзичливців по відношенню до Криму".

За словами артиста: "Мені взагалі не цікаво. Тому що після відомих подій я туди взагалі не їздив і не збираюся. Куди вони мене включать? Це їх справа. Мені плювати, що це, як-то змінює моє життя?". Крім того, Макаревич сказав, що, на його думку, нормальні люди підтримають його позицію, а думка "ненормальних людей" його мало хвилює.