У неділю, 3 червня, курс долара в Україні незначно знизився - гривні вдалося відбити 1 коп. Про це повідомляють ЗМІ.

Євро "просів" дещо серйозніше - на 9 коп. до 30, 47 грн.

Офіційні курси валют:

2611.3944 грн за 100 дол.;

3047.2361 грн за 100 євро;

Популярні новини зараз
"Період складнощів закінчується": ведичні астрологи назвали місяць, коли українцям стане легше дихати Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф Українцям кардинально змінять правила оплати комуналки: до чого готуватись Пенсіонерам приготували пристойну надбавку, але дадуть не кожному: хтось може надіятись
Показати ще

4.1980 грн за 10 руб.

Нагадаємо, прихильники і противники співпраці з МВФ в Україні завжди ділилися на дві групи: ті, хто "за" з причини того, що черговий транш "пече стегно" і дозволяє "шаркнути по душі", і ті, хто "проти", тому що їм не перепадає.

Реального дискурсу щодо співпраці з МВФ і оцінки того ефекту, який Україна отримує від нього, як не було, так і немає. Ну або майже немає. Фінансовий аналітик Олексій Кущ спробував заповнити цю глибоку лакуну.

"Як показує досвід таких країн, як Південна Корея або Туреччина, кредити МВФ можуть на короткостроковому інтервалі забезпечити надходження адреналіну в серце економіки", - йдеться в повідомленні.

Корейці, наприклад, із виділеною їм суми в більш ніж 40 млрд дол, витратили тридцять млрд, і всі повернули достроково. Процедуру фінальної транзакції з погашення боргу перед фондом у Туреччині перетворили в ТБ-шоу: прем'єр перед телекамерами урочисто натиснув на клавішу в банку, підтверджуючи платіж. Надалі, Туреччина з позичальника фонду перетворилася на його кредитора.

Крім того, ситуація на валютному ринку України влітку буде спокійною, але з серпня-вересня поновляться девальваційні процеси. Такий прогноз дав економічний експерт Віктор Скаршевський.

"Із серпня-вересня девальваційні процеси в Україні не просто поновляться, як в 2016 і 2017 роках, але і глибина девальвації гривні може бути набагато більш значною", - написав він у Facebook.

За словами Скаршевського, починаючи з вересня, підготовка до опалювального сезону, збір врожаю, тенденція до збільшення світових цін на нафту та природний газ, можливе зниження цін на метал і руду, призведуть до того, що попит на валюту почне перевищувати її пропозицію.

Дивіться сюжет про валюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", долар і євро трохи отетеріли.