Фонтани Києва люблять і місцеві жителі, і гості столиці. Але особливо ефектно ці каскади води виглядають ввечері.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗ висоти пташиного польоту найкрасивіші фонтани столиці зняли DRONARIUM Ukraine.
Разом з тим варто відзначити, що 1 травня у Києві офіційно відкрили сезон роботи фонтанів після зимового періоду. Про це повідомили у спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємстві "Київводфонд".
Столичні фонтани, розташовані у центральній частині міста, працюватимуть з 1 травня й до 30 вересня. Світло-музична вистава відбуватиметься щоденно, окрім понеділка, з 21:00 до 23:00. Слід зазначити, що музичний репертуар столичних фонтанів значно розширився. Зокрема, кияни та гості столиці зможуть почути наступні композиції: Джамала, Бумбокс – Злива, Океан Ельзи – Майже весна, Elvis Presley – A Little Less Conversation, Джамала – 1944, Pianoboy – Кохання, The Hardkiss – Журавлі, Queen – I want to break free, Shirley Bassey – History Repeating та інші.Крім того варто додати, що минулого року реконструювали фонтанний комплекс, що складається з одного "великого" та шести "малих" фонтанів. До цього часу комплекс не працював майже три роки. Окрім цього, протягом останніх двох років у акваторії Русанівського каналу збудували новий комплекс з дванадцяти окремих фонтанів. У свою чергу столична підземка може змінити роботу 25 та 26 липня. Саме у ці дні відбудуться святкування річниці Хрещення Київської Русі.
Зазначається, що через проведенням масових заходів у місті можуть обмежити на вхід для пасажирів низку станцій.
Так, 25 липня це може торкнутись станцій "Дружби народів", "Печерська", "Майдан Незалежності" і "Хрещатик". 26 липня - "Майдан Незалежності" і "Хрещатик". Як наголошують у службі, йдеться саме про обмеження, а не повне закриття.
28 липня православні християни відзначають день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира. В цей же день відзначається День Хрещення Русі. Ця дата вважається умовною, так як у істориків немає єдиної думки і підтвердження того, що хрещення Русі відбулося саме в 988 році. З літописів відомо, що християнська віра на Русі з'явилася раніше, ніж князь Володимир провів масовий обряд хрещення. Історія свідчить, що князь Аскольд у 882 році намагався запровадити християнство, при цьому повноцінно зайнялася поширенням православ'я княгиня Ольга, яка стала християнкою в Константинополі в 955 році. Навіщо князь Володимир хрестив Русь?
У 986 році він пройшов "випробування вір" і прийняв послів від католиків, мусульман та іудеїв, які пропонували йому прийняти свою віру. Згідно з літописом, князь Володимир знайшов безліч аргументів проти цих вір і віддав перевагу саме християнству.
Хрещення Русі. Володимир Великий. Фільм
Нагадаємо, мажор на Hammer на смерть збив дитину в центрі Києва.Як повідомляв "Знай.ua" цікаві факти, про Хрещення Русі які ви не знали.
Також "Знай.ua" писав, що у День Хрещення Русі кияни зможуть написати власну біблію.