Викладати українську мову російською? Для однієї з центральних шкіл Києва, як виявилося, можливо й таке. У це важко повірити, але один із найголовніших предметів справді з незрозумілих причин "впав у немилість" місцевих педагогів.

На це у своєму Facebook звернула увагу віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе:

"Шокована тим, що розповіла мені подружка моєї доньки. В одній з центральних київських українських шкіл одна з нових / молодих вчительок української мови веде уроки цієї мови російською. І начебто батьки вже звертали на це увагу керівництва, але поки що результату - нуль" , - стверджує чиновниця.

Климпуш-Цинцадзе нагадала: ніхто не скасовував офіційне розпорядження Міністерства освіти і науки України, де чітко зазначено, що "мовою освітнього процесу в нашій країні є державна мова, і тому уроки, лекції, практичні та семінарські заняття, навчально-виховні заходи в державних навчальних закладах повинні проходити українською ", повідомляє Politeka.

Популярні новини зараз

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Показати ще

"Підкреслюю - я про освітні програми шкіл без вивчення мов національних меншин, а суто про ті, які розробляються на основі типових програм. Невже залишається розраховувати тільки на небайдужість та активність батьків у кожному такому кричущому випадку, як той, про який розповіли мені діти?" – підсумувала вона.

Дивіться: одразу у кількох школах відмовилися навчати українською мовою

Як повідомляв портал "Знай.ua", роман викладачки з учнем отримав несподіване продовження.