Мешканка англійського міста Бедлінгтон Лаура Уотсон здійснювала звичайну сімейну прогулянку в парку. Її супроводжували діти: 15-річна Шарлотта, 9-річний Байрон і 15-річний племінник Джек. Під час прогулянки Лаура періодично діставала смартфон і фотографувала дітей. Знімків з прогулянки вийшло багато. Але лише один з них привів матір сімейства в жах.

На знімку зображено велику розкидисте дерево, на яке залізли дочка і племінник Лаури, а молодший син Байрон стоїть, притулившись до стовбура. При збільшенні фото на комп'ютері здивована мати виявила за спиною молодшого сина дивну фігуру, що потрапила в кадр.

З-за плеча Байрона ніби визирає блідий хлопчик з темними очима і чорним волоссям. Придивившись, Лаура виявила і щось, дуже схоже на майже прозору руку на плечі сина.

Жінка страшенно перелякалася, бо стверджує, що ніяких сторонніх дітей в момент зйомки поруч не було. Більш того, на кількох наступних знімках біля того ж дерева, зроблених з першим фото з різницею в кілька секунд, загадкового хлопця немає.

Лаура зізнається, що після виявлення дивного фото їй було страшно залишатися вдома однією з дітьми (чоловік працював у нічну зміну), оскільки вона побоювалася, не пішов чи привид за ними з парку.

Популярні новини зараз

Лідія Таран заради краси довірилася людині в білому халаті - "Спецоперація"

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Уотсон виклала фотографію на своїй сторінці в соцмережі і після цього дізналася від користувачів, що в місті є легенда про дитину, який коли-то давно втопився в одному зі ставків парку, в якому прогулювалася Лаура з дітьми. Багато хто стверджує, що вже чули подібні розповіді про «зустрічі» з маленьким привидом.

Зрозуміло, знайшлися скептики, які звинуватили Лауру у використанні фотошопу. Однак жінка стверджує, що навіть не знає, як користуватися редактором.

"Знай.uа" нагадує, американець заявляє, що його переслідує демонічний хлопчик з проломленою головою по імені Девід, який жадає його смерті.