Не встигли українці оговтатися і полегшено видихнути після навали кору, грипу і нескінченних застуд, як в країну прийшов новий небезпечний вірус. З першого погляду його дуже легко сплутати із звичайним ГРВІ, оскільки симптоми практично ідентичні: закладеність носа, біль у горлі, можливо запаморочення. Єдина відмінна риса - у вас не підійматиметься температура тіла. Медики закликають залишатися вдома, якщо помітите у себе ці ознаки.



Лікарі застерігають, що відсутність температури під час застуди - це небезпечно - оскільки без неї можуть протікати такі захворювання як бронхіт і запалення легенів. Однак хворим без температури відмовляють в лікарняному. На це скаржаться користувачі соцмереж. У такій ситуації лікар повинен призначити додаткові обстеження: рентген і аналіз крові.



Перші три дні застуди - найважливіші. Якщо ви будете лікуватися вдома, це допоможе уникнути смертельно небезпечних ускладнень. У зоні ризику підступного вірусу - діти. Якщо немає температури - батьки відправляють дітей в садок або школу. І з нежиттю і кашлем можна заробити запалення легенів. Погіршення апетиту, болі в нижніх ребрах, під час фізичного навантаження, піт ллється рікою - негайно до лікаря. Це можуть бути прояви пневмонії без температури.


Популярні новини зараз
Українців штрафують за валюту: у кого можуть відібрати 20% заощаджень Стосується всіх одержувачів пенсій: українцям дали 30 днів на явку до ПФУ Помилка може дорого обійтися: що змінилося у правилах передачі показників лічильників газу Призупинення виплат пенсій: у ПФУ зробили важливу заяву
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що широко розрекламована медична реформа передбачає цілий перелік послуг, які пацієнти повинні отримувати абсолютно безкоштовно. Давайте ознайомимося, які послуги первинної, невідкладної, паліативної та вузькоспеціалізованої допомоги повинні бути безкоштовними.

Ми також писали про те, що відомий блогер розповів українцям, що насправді з себе представляє скандальна медична реформа, яка отримала широкий резонанс в суспільстві. На жаль, пояснювати довелося на історії, коли навіть "оновлена" медицина не врятувала людину.