Інструкція для тих, хто ніяк не може відійти від сну вранці. Про багато очевидних речей ви просто забуваєте.

1. Поставте правильну музику

Виберіть правильну мелодію будильника. Вона не повинна дратувати. Вранці ми особливо сприйнятливі до всього, в тому числі і до звуків. Противний будильник захочеться скоріше вимкнути і знову заснути.

Як тільки встанете з ліжка, увімкніть радіо або свій улюблений плейлист з енергійною музикою. Тіло автоматично почне рухатися в такт, настрій підніметься, а значить, назад в ліжко точно не захочеться.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося
Показати ще

2. Додайте світла

Справа в тому, що в темряві у нас активно виробляється гормон сну мелатонін. Прокинутися вранці допоможе світло, в ідеалі сонячне. Але якщо встати довелося до світанку або в похмуру погоду, покличте на допомогу електрика.

3. Зробіть зарядку

Короткі ранкові тренування не тільки допомагають прокинутися за рахунок припливу кисню до мозку, але і покращують фігуру і роблять вас щасливішими.

4. Прийміть контрастний душ

Дуже дієвий метод, для того, щоб прокинутися. Тільки не варто відразу обливатися крижаною водою, а потім поливати себе окропом. Температура повинна бути комфортною. Різницю збільшуйте поступово, починаючи з теплої і закінчуючи холодною.

5. Випийте склянку води

Це справжній будильник для вашого тіла. Вода запустить травні процеси, і організм зрозуміє, що настав час працювати.

6. Понюхайте зерна кави або апельсин

Щоб підбадьоритися, не обов'язково пити каву, достатньо понюхати її зерна. Так вважають вчені з США. Насичений аромат смачної кави зменшує активність генів, які відповідають за сонливість. Бадьорим ефектом також володіє аромат цитрусових.

7. Посміхніться

Підійдіть до дзеркала і посміхніться своєму відображенню, навіть якщо зовсім не хочеться. Почніть просто з механічного руху губ. Це запустить процес вироблення серотоніну, так званого гормону радості.

Раніше портал "Знай.uа" писав про те, чи можна різко просыпатся вранці.