Компанія SCM Financial Overseas Limited подала заяву про направлення на новий розгляд в Лондонський міжнародний арбітражний суд справи щодо продажу "Укртелекому". Заяву було відхилено високим судом Лондона. Про це повідомляють у прес-службі СКМ.

"Заява була подана з процесуальних підстав, і сьогоднішнє рішення ніяк не позначиться на законності розглянутих на даний момент претензій СКМ проти Raga. У поточному рішенні вказується, що Арбітражний суд все ж не врахував "потенційно дуже важливі докази", в результаті розгляду яких результат справи і рішення арбітражу могли б бути іншими", - повідомляється в заяві.

У компанії додають, що розчаровані таким рішенням суду. При цьому суддя зазначив, що це рішення зводиться виключно до процесуального питання. Він повинен відкласти рішення до завершення судових розглядів про приватизацію "Укртелекому" в Україні.

"Що особливо важливо, суддя відхилив неправдиву заяву Raga про те, що існує ризик якого-небудь "виведення" активів з боку групи СКМ", - пояснює директор з міжнародних відносин та зв'язків з інвесторами СКМ Джок Мендоза-Вілсон.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Топ-менеджер стверджує, що Високий суд, оцінивши рішення LCIA, зробив висновок про те, що саме дії Арбітражного суду послужили причиною "істотною несправедливості" по відношенню до СКМ. Це пов'язано з тим, що рішення арбітрів могло бути зовсім іншим у випадку, якщо б було відкладено прийняття рішення до завершення судових процесів в українських судах.

Окремо наголошується, що нинішня суперечка не робить ніякого впливу на звичайну бізнес-діяльність групи СКМ та її активів.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua", контора Ахметова ллє з кранів киян незрозумілу рідину. Не так давно столична влада оприлюднила повний список адрес, де відключать воду. Але деяким "пощастило" – з крана все ж потекло, але водою це назвати складно.