Користувачі мережі одним фото показали, як мирні жителі Донбасу ставляться до бойовиків незаконних збройних формувань, які захопили ряд населених пунктів на сході України.

Відповідне фото було розміщено на сторінці Wendy в Twittter.

Так, в окупованому Хрустальному (раніше Красний Луч) Луганської області невідомі зробили напис на стіні "ЛНР" - х**ня".

Популярні новини зараз
Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Українцям готують тарифний удар після опалювального сезону Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще

"Настінні написи всім видно! А місце зйомок повинен впізнати Красний Луч", - йдеться у підписі до фото.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що в "ДНР" приведено у виконання смертний вирок – до смертної кари засудили членів банди, яка викрадала людей. Про це повідомили сепаратистські ЗМІ з посиланням на "верховний суд ДНР".

Вони інформують, що 18 липня було винесено вирок озброєному угрупованню, яке займалося викраденням людей, здирництвом та вбивствами. У банду входило десять осіб. Вони орудували в 2014-2015 роках на всій території фейкової республіки. Причому діяли під прикриттям громадської організації "Козачий союз "Область війська Донського".

За сукупністю скоєних злочинів одну людину було засуджено до смертної кари, вісім – до довічного позбавлення волі, ще одного – до 13 років в’язниці.

Вирок виконано. Прізвища, вік, професії фігурантів справи не відомі. Немає інформації і про те, в яких містах вони проживали, і чи орудували вони в сусідній "ЛНР".

Нагадуємо також про те, що вперше з 2009 року в Таїланді злочинця засудили до смертної кари: 26-річний Тірасак Лонгжі, який убив підлітка в 2012 році, отримав смертельну дозу ін'єкції.

Шість років тому хлопець убив підлітка, завдавши йому 24 ножових поранення, після чого вкрав гаманець і телефон. З 2012 року засуджений просидів за ґратами, після чого суд першої інстанції виніс смертельний вирок, а апеляційний та Верховний суди його підтвердили.

У період з 1935 по 2003 рік в Таїланді стратили 325 людей, більшість з них розстріляли. Протягом 6 років страту не використовували, проте в 2009 році її відновили. Шістьом ув'язненим ввели смертельну дозу ін'єкції. З тих пір більше нікого не страчували.

Ми писали також про те, що 10 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби зі смертною карою. Його заснували в 2003 році за ініціативою Всесвітньої коаліції щодо заборони смертної кари, в яку входять понад 150 правозахисних організацій, адвокатських об'єднань, профспілки, місцеві та регіональні органи влади, які об'єдналися, аби позбавити світ від смертної кари.