Маму ніхто не замінить? Татусі-супермени доводять протилежне

поділитись
Чоловіки можуть впоратися із вихованням дітей не гірше за жінок

"Тато у декреті" – раніше цим поняттям ще можна було когось здивувати. Зараз же у світі все більшої популярності набуває така тенденція, і як показує практика, це справді позитивно впливає на виховання дітей та стосунки у родині.

Згідно результатів досліджень фахівців з компанії OECD, лідером у списку країн, де батько проводить більше часу із сином чи донькою, ніж мама, виявилася Фінляндія.  

Основний принцип там – "все найкраще – дітям", адже права малечі захищені на законодавчому та соціальному рівні, а в родині підтримується принцип рівноправ'я. Місцевий уряд також заохочує таких чоловіків і надає їм можливість піти у відпустку на 9 тижнів, отримуючи у цей час 70% зарплати.

Нещодавно запустили окрему кампанію під назвою "It’s Daddy Time!" ("Час татка!"): батьки можуть поділити між собою 5 додаткових місяців оплачуваної відпустки на свій розсуд. По завершенню декрету можна оформити допомогу у 450 євро на місяць і сидіти з дитиною вдома ще до трьох років.

Психологи стверджують – подібна практика допомагає малюкам легше адаптуватися потім у садочку, чи початковій школі, тому що вони добре знають: поряд є мужнє плече, вони захищені.

А коли тато захоче відправити дитину на навчання, то може спокійно працювати, адже за графіком мусить бути в офісі всього лише до 4-5 години і встигає забрати дітей.

Дивіться: Батько у декреті: дивацтво чи ідеал родини?

Як повідомляв портал "Знай.ua", Росія депортувала новонароджену дитину українки.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Тато у декреті, діти, виховання
Вибір редакції, Попкорн
17.03.2018
У дипломатичному відомстві уточнили інформацію про постраждалих в Грузії українців.
0
0
19:32 17.03.2018
Укртрансгаз переходить на нові стандарти
0
0
19:09 17.03.2018
На Чайкинському кільці менти влаштували імпровізований блокпост
0
0
19:00 17.03.2018