Експерти закликають ходити босоніж, пояснюючи переваги для здоров'я організму. Заземлення, або іншими словами ходьба босоніж, є одним з найбільш простих способів, в буквальному сенсі, обґрунтувати себе.

Деякі медики, у ході спостережень за групою людей стверджують, що це особливо корисно в місті, де люди можуть легко возз'єднатися з природнім середовищем.

Прогулянки в парку без взуття - це миттєвий спосіб натиснути кнопку «перезавантаження» в організмі і знову підключитися до природи, коли нас атакують повсякденні стреси. Дослідження показують, що, коли ми торкаємося землі підошвами ніг ми можемо поглинати електрони Землі.

Вважається, що ці електрони допомагають збалансувати вегетативну нервову систему, яка контролює наші механізми на стрес-реакції. Ми проводимо більше часу в симпатичному (бойовому або швидкому) стані і негативні наслідки для здоров'я можна визнати поширеними сучасними дисбалансами. Ходьба по землі може повернути нас в гармонію і регулювати природний ритм кортизолу в денний час.

Популярні новини зараз

Скрябін увійде в історію в самому серці Києва: ноти вже на асфальті

Суддя "Майстер шеф" Ектор Хіменес-Браво похвалився шикарним маєтком під Києвом

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

Виходячи з цього, ми краще спимо, відчуваємо себе і значно зміцнюємо наші природні ресурси. Ходьба босоніж позитивно впливає не тільки на ці фактори, але і покращує наш психічний стан, стимулює організм підвищуючи імунітет. Ходіння на босу ногу допомагає позбутися від плоскостопості, тому ця процедура корисна не тільки для дорослих, але і маленьких жителів нашої планети.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що людина дбайливо спостерігає за природою, виявивши, що її позитивний вплив покращує настрій та загальний психічний стан, налаштовує людину на великі справи і таким чином ми покращуємо свій добробут.