Український омбудсмен Людмила Денисова розповіла, що політв'язня в Криму Володимира Балуха перевели в СІЗО Сімферополя в ізолятор тимчасового утримання в Роздольному. Про це вона повідомила в публікації в Facebook.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Денисова повідомляє, що над політв'язнем у Роздольному знущаються і принижують. За весь час голодування він втратив 30 кг ваги. Крім того, він прийняв рішення посилити голодування.

"Балух, який голодує вже 97-й день, посилив голодування. Це означає, що він від часткового типу знову переходить тільки на воду. За час голодування Володимир втратив 30 кг ваги. Це несе величезну загрозу для його життя", - повідомляє омбудсмен.

Нещодавно Володимира Балуха перевели в Роздольненський ізолятор тимчасового утримання, де він піддається знущанням і приниженням за національними ознаками з боку керівника ІТС". Також Денисова стверджує, що лунають погрози помістити його в штрафний ізолятор.

Популярні новини зараз
"Випала карта Сонця": відомий астролог поділився прогнозом "подвійної" перемоги України - ворог зникне, як роса Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Штраф від 340 до 680 гривень: водіям нагадали про покарання за поширене порушення Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" 23 червня, політв'язень кримчанин Володимир Балух тримає 96-й день голодування на знак протесту проти його незаконного утримання в СІЗО, а також десятків інших українських в'язнів в РФ і на захоплених окупантами територіях.

Відомо, що під час більш ніж тримісячної голодування Балух сильно схуд і отримав безліч проблем зі здоров'ям.

Омбмудсмен Людмила Денисова попросила Червоний хрест терміново відвідати політв'язня і надати йому посильну медичну допомогу, так як "життя Володимира знаходиться під угозой".

Тим часом, адвокат політв'язня Ольга Дінз тиск в СІЗО пов'язує також з тим, що скоро буде розглядатися клопотання про УДЗ Балуха по справі про патронах. Зараз, за її словами, керівництво ізолятора намагається зробити в'язневі "негативну особистісну характеристику", щоб у суду були підстави в УДО відмовити.