Кримський міст, ще з моменту відкриття заслуговує на звання найбільш аномального та унікального водночас.

Про це повідомляють ЗМІ.

Так, з першого дня його будівництва супроводжували різного роду скандали, проте російська влада побудувала "унікальний" міст, на який витратили просто космічні гроші, проте так ніхто і не наважився гарантувати безпеку споруди.

Проте вже у кінці червня повідомлялося, що рух по магістралі було несподівано заблоковано. В результаті автомобілі в обидва боки стояло близько 20 хвилин, і за цей час на трасі утворилася пристойна пробка.

При цьому російська влада відразу ж заявила, що це планове перекриття споруди, для перевірки експлуатаційних систем та екстренних служб.

"Рух, звичайно, запустили, але осад у деяких, що називається, залишився. Розбурхали громадськість і знімки порожнього, без єдиної машини, Кримського моста, які виклав менше тижня тому один з користувачів соціальної мережі Twitter", - пише видання.

Популярні новини зараз

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

У Києві голий псих влаштував різанину в центрі міста

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Пост викликав широкий відгук у аудиторії, доказом чого стали сотні коментарів, залишених під статтею.

Так, одна з туристок заявила, що поїздка по цьому мосту назавжди залишиться у її пам'яті, адже сама споруда нестійка та постійно трясеться.

"Жах. Все трясеться і колишеться, того й гляди, впаде", - з жахом згадує вона.

Більше того вони заявила, що головна "гордість" Путіна не вистоють взимку, коли морем почнуть дрейфувати велетенські уламки криги.

За її словами, взимку міст "точно знесе разом з машинами". "Їздити небезпечно", - резюмує коментатор.

Варто відзначити, що раніше скандальний Керченський міст, суперечки навколо якого викликають широкий резонанс, нарешті з'явився і в Google Maps. Тут вирішили діяти за принципом "і вашим, і нашим", підписавши Кримське "надбання" Путіна на двох мовах: і російською, і українською.

Так, на стороні, яка знаходиться ближче до Російської Федерації, написано "Крымский мост", на тій, що ближче до України, "Кримський міст".

За останній місяць в гучний скандал вже встигло потрапити британське видання The Times, опублікувавши карту Росії і Кримським півостровом.

Так, газета в одному з матеріалів опублікувала карту Російської Федерації, куди прикріпила анексований Кримський півострів.

На це звернуло увагу посольство України в Великобританії та написали про цікавий факт на своїй сторінці в Twitter.

"Посольство звертає увагу The Times на той факт, що неприйнятно відзначати на цій карті Крим, який був незаконно анексований Росією в України в 2014 році. Ми вимагаємо змінити карту. Крим - це Україна", - йдеться в повідомленні.

Росіяни в Криму відкрили наполовину готовий Керченський міст

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що любителька селфі зганьбила "гордість" Путіна.