Глава Російського імператорського дому велика княгиня Марія Володимирівна Романова та її син князь Георгій Михайлович незаконно прибули до Криму і прокаталися Керченським мостом.

Про це повідомив радник канцелярії глави дому Романових в кримському регіоні Владислав Пількевич, передає "РИА Новости".

За словами російських ЗМІ, візит представників імператорського дому відбувся з нагоди 235-річчя входження Криму до складу Російської імперії. Спочатку монархи отримали благословення митрополита Феодосійського і Керченського Платона, потім побували в Краснодарському краї, після чого повернулися на півострів.

"Було прийнято принципове рішення їхати тільки на вітчизняному автомобілі. Великий князь сів за кермо автомобіля російського виробництва LADA Largus і провіз велику княгиню Марію Володимирівну по Кримському мосту", - розповів Пількевич.

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

За його словами, у представників Імператорського дому "залишилися неймовірні відчуття, оскільки Кримський міст - це перлина і надбання багатонаціонального народу Росії".

Велика княгиня також заявила про законність приєднання Криму до Росії і необхідність це визнати.

Цікавим є те, що Марія Романова та її син є громадянами Іспанії і потрапили до Криму з порушенням українського законодавства.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що скандальний міст через Керченську протоку окупанти так і не добудували – коли цей "об'єкт" офіційно відкрили для руху транспорту, він був готовий тільки на половину. Нещодавно у Росії з невідомих причин вирішили звільнити людину, яка завідувала цим сумнівним проектом.

Мова йде про керівника позавідомчої охорони міністерства Ігоря Шерстнікова, відповідального за " транспортну безпеку Керченського мосту" і підходів до нього в анексованому Криму. Розпорядження про позбавлення його посади видав міністр транспорту Росії Євген Дітріх.

При цьому ініціатива нібито виходила від самого співробітника, принаймні, так зазначалося у копії документу про звільнення.

Науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук, кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар нещодавно вирішив особисто дослідити стан мосту. І результати виявилися невтішними.

На його думку, ця конструкція взагалі не повинна була будуватися – як мінімум, це нелогічно із точки зору безпеки та всіх будівельних норм і правил.