Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності щорічно відзначається у всьому світі 17 жовтня. Це свято створене, щоб ми не забували про те, що є люди, які потребують елементарних речей, і їм потрібна допомога. Деякі заявляють, що бідність – це пряме порушення прав людини, і з нею потрібно боротися будь-якими методами. І в Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності ми вирішили розповісти більше про це свято.

Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності 2017: історія свята

Таке торжество з'явилося відносно недавно. У 1992 році своєю резолюцією (A/RES/47/196) Генеральна Асамблея ООН оголосила 17 жовтня Міжнародним днем боротьби за ліквідацію бідності і закликала всі держави присвячувати цей День проведенню і пропаганді, в залежності від специфіки країни, конкретних заходів, пов'язаних з ліквідацією злиднів та бідності. Історія цього свята нерозривно пов'язана з датою 17 жовтня 1987 року. Саме той день був вписаний в історію боротьби з бідностю. Тоді більше ста тисяч людей зібралися на площі Трокадеро в Парижі, де в 1948 році була підписана Загальна декларація прав людини, щоб віддати данину пам'яті жертв крайньої убогості, насильства і голоду.

Саме з того дня, 17 жовтня щорічно відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності. І в таке свято традиційно проходить величезна кількість заходів, які приурочені до цього торжества.

Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності 2017: традиції свята

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Показати ще

Звичайно, таку подію, як Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності назвати святом досить складно. Але, тим не менш, 17 жовтня проходить досить багато різних заходів. Вони всі офіційні, де зустрічаються люди в дорогих костюмах, і обговорюють, як вирішити проблеми убогих людей. До речі, щороку Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності проходить з новим слоганом, наприклад, "Не залишаючи нікого позаду: думати, вирішувати і діяти спільно проти крайньої бідності", або "Побудова сталого майбутнього: спільно покінчити з бідністю і дискримінацією".

Дивіться: 17 жовтня - Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності

Нагадаємо, що Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності щорічно відзначається 17 жовтня.