У Міністерстві освіти і науки допускають можливість введення ще одного обов'язкового предмета для складання Зовнішнього незалежного оцінювання. Ним може стати математика. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич, передає Інтерфакс-Україна.

"Зараз є дискусія щодо збільшення кількості обов'язкових предметів Зовнішнього незалежного оцінювання, в тому числі з математики", – сказала Гриневич.

Вона підкреслила, що такі зміни не будуть вводити з 2019 року, адже на підготовку, потрібно час. Також у пріоритетах Міносвіти є підвищення рівня викладання математики на всіх рівнях.

"Якщо порівняти всі предмети ЗНО, то найбільшу кількість 200-бальників – з математики, і найбільша кількість учнів з найгіршими результатами – теж з математики", – сказала Гриневич.

Популярні новини зараз

Українцям розповіли, коли можна буде піти в кіно і повечеряти в ресторані

Леся Нікітюк показала волосся на інтимному місці та зізналася в найсміливіших бажаннях

Гола українська Кардашьян засвітила більше, ніж зазвичай: "Коли ж ти навчишся"

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Показати ще

Раніше повідомлялося, що випускники ганебно провалили завдання для 8 класу з математики. Директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Вадим Карандій вважає, що випускники 2018 року найгірше впоралася з тестами з математики.

"Напевно, найбільше проблем у нас з математикою. Якщо з інших предметів ситуація більш-менш нормальна, то з математики, на жаль, у нас динаміка результатів не втішна", - сказав він на прес-конференції.

Перше завдання тесту основної сесії з математики відповідало матеріалу, який школярі вивчають у 7-8 класах. Як зазначив директор центру, з цим завданням не впоралася майже половина всіх, хто складав цей тест.

"Це дії з дробами, де потрібно було фактично скоротити на 2 чисельник і знаменник і отримати результат. Завдання не складне. Але, на жаль, лише 52% наших випускників в 11 класі змогли впоратися із завданням, з яким повинні були працювати у восьмому класі. Це симптоматично. Це погано... Є над чим замислитися. Потрібно піднімати питання щодо контролю більш глибокого і детального, а також посилення вивчення математики в основній школі", - сказав він.

Нагадаємо, результати ЗНО з математики в 2018 році стали "тотальною катастрофою".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що з 1 вересня українських першокласників чекають великі зміни.

Також "Знай.uа" писав, що українські школярі забрали купу медалей на складному конкурсі.