Американські відеоблогери запросили трьох ченців з Шаолиньского монастиря і попросили показати одну з технік, якими вони володіють. Майстер кидком голки змусив лопнути повітряну кульку, який перебував за склом, а в самому склі залишилася пробоїна.

Ролик з'явився на каналі The Slow Mo Guys - так, це ті самі хлопці, що громили машини гігантським металевим кулею в сповільненій зйомці. З тих пір їх канал потрапив в програму YouTube Originals, і тепер вони випускають свій новий The Super Slow Show. Суть залишилася та ж, тільки тепер у них більше професійної техніки і складних споруд.

Майстер Фен Фей з Шаоліня взяв звичайну голку і кинув її в скло, позаду якого тримали повітряну кульку.

Популярні новини зараз
"Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що школяр з російського Омська став зіркою мережі після того, як його непомітно зняли під час занять карате на даху багатоповерхівки.

Увага автора відео привернула фігура хлопця і розслаблені руху. На кадрах видно, що учень намагається повторювати прийоми. Зайва вага трохи заважає юному спортсмену і робить його руху кілька незграбними.

І хоча відео виглядає дійсно кумедним, більшість користувачів зійшлися на думці, що підліток заслуговує на повагу вже хоча б тому, що не сидить вдома перед телевізором або з гаджетом, а намагається розвивати свої вміння та йти до мети.

Багато із завсідників мережі передбачили хлопцеві велике спортивне майбутнє, а зайву вагу і невпевнене виконання прийомів назвали "тимчасовим явищем".