До п'ятої річниці подій на Майдані можливо зробити меморіальну частину комплексу Героїв Небесної Сотні.

Про це розповів генеральний директор Національного музею Революції гідності Ігор Пошивайло. "Меморіал можливо зробити за рік, а для втілення повного проекту, разом з музеєм Революції гідності, потрібно близько п'яти років", - сказав директор.

20 лютого 2017 року назвали переможця міжнародного конкурсу проектів меморіалу Героїв Небесної сотні. Ним став проект українських архітекторів: Ірини Волинець зі Львова і Марія Процик з Роттердама.

Меморіал буде собою представляти криволінійну форму, символізувати шлях боротьби українського народу за свободу. З боку Майдану та Хрещатика буде розташована меморіальна стела, яка аркою врізатися в пагорб. Плити, на яких згадані імена кожного з Небесної сотні, будуть накладатися один на одного, утворюючи єдину стіну.

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Лукашенко готується зрадити путіна у війні з Україною, загибель буде миттєвою: "Можна посадити в Херсонській області" Сепаратист Царьов назвав обстріл мирних будинків Києва "демонстрацією сили рф" – спочатку ще й обстрілів "не було" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Міст над алеєю Героїв Небесної сотні буде умовною межею початку паркової зони. Вздовж алеї висадять 107 лип. В кінці буде каплиця.

Також в кінці меморіального шляху буде сад - місце відпочинку між майбутнім Музеєм Революції гідності і Міжнародним центром культури і мистецтв.

Небесна Сотня

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що адвокат Павло Дикань, який представляє інтереси сімей героїв Небесної Сотні, заявив, що твердження про "грузинських снайперів" на Майдані - не більше ніж міф, якому немає достатньо доказів.