Харківський чиновник зробив в мережі справжній фурор. Так днями виклали кумедне фото візиту заступника голови Харківської облдержадміністрації Євгена Шахненко в одне із сіл Богодухівського району, місце виступу для дуже важливого гостя посеред вулиці застелили великим радянським килимом.

Відповідне фото в Facebook виклав депутат Харківської облради Дмитро Балух.

"Вибачте, але назву придумайте самі", - написав він.

Користувачі почали активно коментувати пост, в більшості своїй відзначаючи абсурдність "совковість" ситуації. Фоловери не скупилися на вираження.

"Я дивлюся і думаю: ви двинулися мізками? Дуже приємно цар, де булава, де папаха? Ешкін дрин, д*біли....", "Совок не вбиваємий!", "Чемпіонат по боротьбі з розумом, на татамі найсильніші?", "Позорище, центр Європи, 21 століття..." - пишуть коментатори.

Популярні новини зараз

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

20-річний хлопчина поїхав медиком на Донбас і став мішенню снайпера: помер, не виходячи з коми

Аллі Пугачовій - 72: Галкін з дітьми вразили сюрпризом, готують лише раз на рік

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Показати ще

Відзначимо, що у фотозвіті з заходу на сайті ОДА розмістили тільки фото, на яких не видно килима, хоча, як відзначають користувачі мережі, фото з килимом вирішили видалити, але спочатку вони були.

Извините, но название придумайте сами

Posted by Dmytro Bulakh on Wednesday, 11 July 2018
Нагадаємо, президент Азербайджану Ільхам Алієв, теж встиг відзначитися, і подбав про свій візит на славу, але в цьому випадку заповзятливий президент поклав собі не килим під ноги. Так, заради глави держави не пошкодували ні часу, ні коштів, ні поля, і поклали асфальт аж до самого врожаю, щоб той міг доторкнутися перед камерами колосся пшениці.

Відзначається, що в Азербайджані планують вкласти близько 820 млн доларів США у створення 45 "агропарков", щоб, за словами Алієва, зменшити залежність від імпорту.

Користувачі мережі висміяли подібну ініціативу. Рейтингу у переобраного президента точно не додатися.

Як повідомляв портал "Знай.uа", за попередніми даними, тільки за минулий 2017 рік доларові мільйонери стали ще багатшими. Їх сукупний статок збільшився на 10,6%. Ця сума вперше в історії перевищила 70 трлн доларів. Отже, число високозабезпечених людей за минулий рік зросла на 1,6 млн осіб. Зазначимо, що три чверті новоспечених мільйонерів живе в Північній Америці і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (АТР).

У Північній Америці число людей, що інвестують як мінімум 1 млн доларів без урахування основного місця проживання становить 5,66 млн чоловік, в Європі - 4,83 млн, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні ця кількість досягає 6,18 млн, на Близькому Сході - 660 тис., в Латинській Америці - 600 тис., а в Африці всього 170 тис.