Софія Харченко, першокласниця з Києва, у неділю, 8 квітня, поки не бачили батьки, гралася з сірниками. В результаті сталося загоряння. Зараз на її тілі 40 % опіків.

На своїй сторінці у Facebook ді-джей Тіна Камара повідомляє, що на порятунок життя Софійки залишилося всього два тижні.

Дівчинка навчається в школі-інтернаті. Будучи вдома і граючись з сірниками, Софійка загорілася. Зараз вона знаходиться в медикаментозній комі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", на його рахунку – 55 врятованих маленьких українців. Американський лікар Геннадій Фузайлов свого часу буквально витягнув з того світу і 12-річну Настю Овчар, тіло якої дуже сильно обгоріло під час пожежі , коли намагалася винести сестричку з дому. Дівчинка досі згадує його вчинок і запевняє: не забуде цього ніколи.

Медик почав їздити в Україну вперше у якості волонтера, а потім місія значно розширилася – серед пацієнтів стало більше дітей. Зараз Настя, яка зобов'язана життям американцеві, 18-річна студентка медичного коледжу. Десять років тому 80% її тіла було попечено. Хірург не гаяв жодної секунди і зусилля не були марними, постраждалу відправили в клініку Бостона.

Також портал повідомляв про те, що ГосЧС перевірила вже 1319 об'єктів на предмет пожежної безпеки. Про це на засіданні Кабінету міністрів 11 квітня розповів глава ГСЧС Микола Чечоткін, передає Українська правда.

За його словами, 30-го березня ГСЧС початку перевірки об'єктів з масовим скупченням людей, торгово-розважальні центри, шкільні та дошкільні установи, лікарні зі стаціонарним лікуванням.

Крім того, нагадаємо, що в неділю, 8 квітня, в Деснянському районі Києва сталася страшний пожежа: вогонь охопив квартиру 9-поверхового будинку на проспекті Володимира Маяковського. Про це повідомляє прес-служба Державної служити з надзвичайних ситуацій.

"О 19:20 пожежа на площі 10 кв. М було локалізовано, а о 19: 43- ліквідовано. До ліквідації пожежі було залучено 9 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 36 чоловік особового складу", - йдеться в повідомленні.