Національна гвардія України отримала на озброєння перші 500 ручних протитанкових гранатометів RSRL-1 виробництва США. Як повідомив у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, 40мм гранатомети постачаються згідно стратегії розвитку МВС.

За його словами, комплекс RSRL-1, запущений у виробництво в 2016 році, є ефективним для ураження вогневих засобів і броньованих цілей противника.

"Прицільність стрільби 800 м, сумісний з усіма існуючими пострілами РПГ, живучість ствола – 1000 пострілів. При виробництві комплексу використовуються сучасні матеріали, що дозволяє зменшити масу гранатомета, спростити експлуатацію, збільшити дальність стрільби і поліпшити ресурс боєздатності, при збереженні ефективної архітектури прототипу", – додав міністр.

Аваков зазначив, що державним науково-дослідним інститутом МВС розроблена програма навчання особливого складу і методика експлуатації нового озюроєння, а на військових навчаннях бійці НГУ високо оцінили ефективність нового комплексу.

Популярні новини зараз
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українські військові подражнили путінських бойовиків недитячими "іграшками". Українські екіпажі Мі-24 провели навчання недалеко від лінії розмежування на Донбасі. Про це повідомляє штаб ООС в Facebook. "Поблизу лінії розмежування проведено практичне авіанаведення українських екіпажів Мі-24 з умовним цілям супротивника", - йдеться в повідомленні.

В рамках проведення Операції об'єднаних сил вперше проведено навчання передових авіаційних навідників з наведення екіпажів Мі-24 по наземних цілях. "Метою практичних дій є підтримання навичок передових авіанавідників з наведення бойових вертольотів на наземні цілі, організація взаємодії армійської авіації з загальновійськовими підрозділами при виконанні вогневих завдань в їх інтересах", - повідомляє прес-служба штабу ООС. Під час відпрацювання практичних дій командир механізованого підрозділу здійснює запит на вогневу підтримку з повітря.