Останні звіти уряду свідчать про те, що нібито економіка в нашій країні стабілізувалася, інфляція зменшилася, а рівень заробітних плат за областями суттєво виріс.Але зовсім не так оцінюють ситуацію в державі іноземні експерти, від яких, до речі, безпосередньо залежить та сама економіка. Приміром, директор Світового банку Сату Кахконен.

Бідність – не вирок?

Вона запевнила, що показники бідності в нашій країні за останні 5 років збільшилися на 10%, підкреслив на своїй сторінці у Facebook юрист, блогер Михайло Шнайдер. Кахконен вразила статистикою: на сьогодні у злиднях живуть 25% українців. Тобто, якщо у 2014 році цей показник не перевищував 15%, то зараз він стрімко підвищується.

Кредити МВФ для України

"Вона зазначила, що Всесвітній банк з 2014 року вклав в Україну більше, ніж в будь-яку іншу країну. "Вкладено 5,5 мільярда доларів, причому половина коштів - 2,5 мільярда доларів в різні інвестиційні проекти, плюс 2 мільярди доларів - на підтримку регіональних бюджетів для проведення реформ, ще 500 мільйонів доларів - на поставку газу. І на жаль, не всі ці гроші було використано в повному обсязі "- пояснила Кахконен. А я хочу запевнити пані Кахконен, що всі ці гроші використані в повному обсязі", - натякнув юрист.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Бездонна бочка інвестицій

За словами Шнайдера, більшість отриманих фінансів просто витратили за традиційним сценарієм – на нові маєтки, придбання коштовних машин та літаків. І це надто далеко від того, як живуть прості українців. Якщо й можуть дозволити собі авто, то тільки на іноземних номерах, але й тут їм пропонують закони, котрі витрусять з кишень останні копійки і у підсумку змусять відмовитися від чотирьох коліс та ходити пішки.

Вимоги МВФ до України

"Ці гроші благополучно осіли на офшорних рахунках окремих представників нашої влади Просто Фантастика. Західні інвестори вкладають в економіку України мільярди доларів, а рівень бідності все одно зростає і зростає. Ось така загадка. на яку знає відповідь кожен українець ...", - підсумував Шнайдер.

Дивіться: бідність в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Сколе (Львівська область) під час спроби отримати хабар затримали одіозного мера міста Володимира Москаля. Саме він, до речі, свого часу здобув собі суперечливу репутацію неоднозначними заявами – приміром, поставити на центральній площі гільйотину для корупціонерів. І врешті решт попався на цьому сам. Москаля затримали під час отримання хабара в 68,7 тисяч гривень.