Вкладати гроші в освіту дітей, бажано – за кордоном, не нова тенденція серед українських політиків. Особливо це стосується найвищих чинів влади. Не став виключенням і президент Петро Порошенко.

Освіта дітей президента

Чи не найбільш витратна частина в його декларації. Якщо декому й не щастить здати ЗНО, то Порошенки-молодші вже знають, у яких закладах будуть навчатися та скільки це коштує.

Його доньки-двійнята Олександра й Євгенія та наймолодший син Михайло навчаються у британському Сoncord College, у сумі витрати гаранта на оплату навчання складають 3,8 млн гривень на рік.

Витяг з декларації Петра Порошенка на 2017 рік

Популярні новини зараз

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще

Колега президента по партії, Руслан Демчак, тому також відправив їх студіювати науку до Великої Британії – до 2 млн гривень на рік, за що він і посідає почесне друге місце нашого рейтингу, повідомляє bihus.info.

Колеги не відстають

У Європі навчаються діти діти радниці Голови Адміністрації Президента Наталії Попович. Згідно декларації за 2017 рік, на їхню дошкільну та середню освіту вони зі своїм чоловіком Ігорем Перегінцем, що раніше обіймав посаду заступника міністра охорони здоров’я, витратили понад 1,7 млн грн.

Не відстає й депутат Хмельницької облради Андрій Гордійчук, який також відправив свого сина гризти граніт науки на “туманний Альбіон”. Обходиться йому оплата навчання у 1,4 млн гривень на рік. На 5-й сходинці переліку: 5 екс-голова Нацбанку Валерія Гонтарева. Як виявилося, у 2017 році Микита Гонтарев закінчив столичну British International School, випускникам якої одночасно видається міжнародний сертифікат і український атестат.

Скільки витрачають політики на навчання дітей?

Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах. Загалом же на освіту своїх дітей у 2017 році 133 чиновники витратили 35,5 млн гривень.

Дивіться: Де навчаються діти українських політиків і бізнесменів?

Як повідомляв портал "Знай.ua", екс-депутат, сина якого жорстоко вбили у Києві, звернувся по допомогу до Порошенка.