Виплати для українських пенсіонерів можуть збільшитися: зокрема, це стосується тих, хто може похвалитися великим трудовим стажем, але отримував маленьку зарплату на момент виходу на заслужений відпочинок.

В уряді зазначають, що цей процес активізується автоматично разом із зростанням мінімальної заробітної плати.

Кожний трудовий рік - плюс відсотокВ Україні на розмір пенсії впливає середньостатистична зарплата по країні, стаж людини і її власна зарплата. Кожний відпрацьований рік збільшує пенсію на 1%. Пенсія українців, у яких трудовий стаж значний, але була досить маленька зарплата, змінюватиметься на рівні "мінімалки".

Кабінет міністрів прогнозує, що мінімальна пенсія такої категорії людей може вирости з 1490 до 1680 грн. Щоправда, станеться це не раніше того, як "мінімалка" в Україні підвищиться до 4200 грн. У міністерстві соціальної політики, в свою чергу, уточнили, що принцип "рівні умови для всіх" і формулу нарахування пенсій міняти не збираються, а мінімальні пенсії планують підвищувати за рахунок зростання мінімальної зарплати.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Скільки від мінімалки дістанеться українському пенсіонеру?Згідно з чинним законодавством, українці, які виконали вимоги щодо стажу, при досягненні 65 років повинні отримувати як мінімум 40% "мінімалки". Згідно із законом, для жінок необхідно 30 років стажу, для чоловіків - 35 років. Українським пенсіонерам залишається чекати, чи підвищать "мінімалку" в 2018 році, як наобіцяли у Гройсмана торік. Якщо уряд в якості виключення стримає слово, пенсіонерам зможуть розраховувати на зростання пенсійних виплат.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Україні скоро з'явиться спеціальний онлайн-довідник, де можна буде подивитися розмір пенсії і зарплати. За прогнозами, заробити дистанційний сервіс повинен вже в найближчі тижні.