Нахабні шахраї продають нелегальну техніку в лігві української поліції: фото

поділитись
"Контрабандний холодильник можна вибрати поки стоїш в черзі за паспортом"

На Закарпатті, у місті Іршава відкрили мазагин контрабандної техніки прямо у відділі паспортного столу. Про це пише журналіст Євген Плинський на своїй сторінці в Facebook.

"Просто анекдотична історія про те, як шахраї плюють в обличчя влади. Для продажу контрабандної побутової техніки з ЄС закарпатські контрабандисти орендували приміщення у структурного підрозділу МВС, а саме Державної Міграційної служби міста Іршава", - пише він у пості.

Як пише журналіст, "контрабандний холодильник або телевізор можна вибрати і купити поки стоїш в черзі за біометричним паспортом".

Журналіст іронічно "запросив" відомих політиків на відкриття своєрідного магазину, в тому числі і прем'єр-міністра Гройсмана, і губернатора області Москаля.

"Приходьте Панове, ви все одно не можете навіть це перемогти, так прийміть як належне", - резюмував журналіст.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа "під час зйомок репортажу на Тернопільщині було побито два журналіста. В цей час вони робили репортаж про нелегальні заправні станції. Про це розповідає виданню Українська Правда один з постраждалих журналістів інтернет-видання "Волынь24" Сергій Шаповал.

Стало відомо, що постраждалі працювали над циклом матеріалів про нелегальні заправні станції. До цього журналістом було опубліковано розслідування "Запальна контрабанда", яке мало в місті чималий резонанс.

Нагадаємо, заказав через американський інтернет-магазин шапочки для лазні, американська журналістка випадково викрила схему контрабанди ліків, до якої причетна України. Про це у себе на сторінці в соціальній мережі повідомила журналістка Меган Дей.

"Я спробувала замовити кілька валяних шапочок для лазні, на яких було написано "олігарх" на Amazon у користувача RussianBear. Це було зроблено для друзів, які люблять ходити в сауну, просто як жарт (хоча самій хотілося одну)", - зазначила вона.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
контрабанда, закарпаття, мвс, міграційна служба
Поки що це не так вигідно - митний збір, численні дозволи і послуги за перевезення
0
0
15:56 22.05.2018
Українців чекають двадцять робочих днів і десять офіційних вихідних і свят
0
0
15:35 22.05.2018
Експерти розповіли, від чого радіти і плакати українцям
0
0
15:06 22.05.2018
Населення України стрімкими темпами скорочується, ситуація набуває небезпечного характеру
0
0
14:45 22.05.2018
"Третя сила" добре розрослася, стала потужніше і так зараз відбувається по всьому фронту
0
0
14:38 22.05.2018