Для того щоб підвищити продуктивність і менше втомлюватися на роботі, достатньо буде дотримуватись наступних легких правил.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляють росЗМІ.
1. Видальте програми, в які заходите занадто часто
Якщо не виходить скоротити обсяг роботи, скоротіть час, яке витрачаєте на додатки. Так у вас з'явиться кілька вільних хвилин, щоб подумати, розслабитися, передзвонити комусь чи раніше лягти спати.
Заходячи в якийсь додаток, ви втрачаєте концентрацію. Ви витрачаєте психічну енергію, яка потрібна для виконання справ, і в результаті потім відчуваєте стрес. Визначте, що саме вас відволікає: Facebook, гра, додаток для знайомств або щось ще. Видаліь програми хоча б на тиждень і подивіться, що зміниться.
2. Встановіть нагадування перед сном
Наприклад, зі словами "Чому ти все ще не спиш?". Прочитавши ввечері таке нагадування, подумайте, чи варто продовжувати розпочату справу. Або краще виспатися і закінчити його завтра.
Порушувати режим сну варто тільки заради чогось дуже важливого. Точно не через те, що ви просто засиділися в інтернеті.
Заведіть "будильник", який попередить, що пора готуватися до сну, за годину до того, як ви хочете лягти спати. Так ви встигнете доробити справи і ляжете вчасно.
Пийте більше води, це підвищує працездатність і майже не вимагає від вас зусиль. Беріть з собою пляшку води, коли виходите з дому, тримайте одну в машині і ще одну на робочому столі.
Якщо вода завжди під рукою, ви і пити будете частіше.
4. Менше сидіть на роботі
Стрес часто має не тільки психологічні, а й фізіологічні причини. Серед них - нестача руху.
Не розраховуйте надолужити згаяне на тренуванні ввечері. Будьте активніше протягом робочого дня. Випрямляйте спину, коли сидите. Проводьте наради на ходу. Купіть стіл для роботи стоячи. А під час перерви зробіть пару присідань.
Варто відзначити, що раніше лікарі розповіли, що "неправильне похмілля призводить до запою". З ранку келишок пива, або чарка чого міцніше, під хорошу закуску не зашкодить, а якщо випити побільше, можна і розслабитися. Так думає багато людей, не помічаючи, як поступово вони входять в запій.
Саме так безневинно він і починається. У людини швидко виробляється рефлекс — знімати неприємні симптоми похмілля новою дозою, а потім в організмі порушуються обмінні процеси, і він перетворюється на "машину, що працює на етиловому спирті".
Наша вам порада: не випробовуйте долю, а намагайтеся впоратися безалкогольними методами.
Як правильно позбутися стресу.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що дієві поради, як кинути пити і допомогти іншим.