Вони пережили жахіття катівень терористів, але нарешті отримали шанс ступити на рідну землю. Звільнені з полону українці, як ніхто інший розуміють, чого варта насправді свобода.

Разом із цілою низкою волонтерів поїхав до "Борисполя" зустрічати їх і блогер Сашко Лірник. Але один тих, кого вирвали з лап окупантів, змусив його настільки переосмислити ситуацію, що практично довів до сліз – навіть обійняти його тут, посеред летовища не було кому. І Лірник вирішив взяти на себе роль батька:

"Ну хто я цьому виснаженому худому хлопчині із зламаною рукою? …Стоїть одне, ошаліле від цього всього, ще сьогодні вранці було в катівському підвалі лугандону.... Ніхто не зустрічає, бо всі родичі лишилися там, на окупованій території... Вибачте старому дядьку Лірнику, не стримався, заплакав, кинувся обнімати ,в цю мить, свою дитину, гладити по стриженій голівці. І у нього має бути в цю мить тато поруч... Оце найголовніше ,що було у цьому, такому довгому ,звільненні. Україна - рідна мати для своїх дітей", - запевнив він.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Не дає полоненим здатися у першу чергу воля до життя, а також підтримка небайдужих співвітчизників:

"….І для них були радість, обійми і сльози. Бо це наші дітки. І ми їх нікому не віддамо і ніколи не покинемо", - підсумував блогер.

Дивіться: звільнення з полону українських заручників

Як повідомляв портал "Знай.ua", звільненим з полону бойовиків українцям влаштують перевірку.