За словами керівника експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна Катерини Криворученко, найбільш важко дається трудовим мігрантам розлука з сім'єю.

Таку інформацію експерти отримали опитавши самих заробітчан.

Крім того, українці, які виїжджають за кордон, готові миритися з тим, що займають посади нижче за статусом, ніж на батьківщині. Разом з тим реальність така, що держава, в яке приїжджають українці, як правило, на стороні своїх громадян, а не гостей.

"Ті, хто виїжджають за кордон, готові працювати не за фахом. Відсоток, частина людей готові працювати на значно нижчих посадах. Але треба розуміти, що в тій країні, куди ви виїжджаєте, там є свої громадяни, і держава, як правило, на стороні своїх громадян. Є, наприклад, такі країни, якщо ми не говоримо про найближчих сусідів, де за законодавством, наприклад, іноземний громадянин не може бути зайнятий в певних професійних сферах ", - заявила Криворученко.

Варто відзначити, що в Україні назріває справжній трудовий колапс. Відомо, що за статистикою Міністерства охорони здоров'я, в державних установах сьогодні не вистачає близько 40 тисяч лікарів.

У відомстві відразу ж заявили, що одною з головних причин нестачі працівників є масова трудова міграція. Крім того вірто зазначити, що така ж ситуація спостерігається і в інших галузях.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що фінська сфера таксі страждає від нестачі кваліфікованої робочої сили. Столична компанія Taksi Helsinki заявила, що могла б негайно найняти кілька сотень нових водіїв.

Фірма Taksi Vantaa також підтверджує нестачу водіїв. Компанії, що пропонують послуги таксі в інших містах, також посилаються на брак робочих рук.

Виконавчий директор Taksi Vantaa Еса Ніссин заявив, що лібералізація ринку послуг таксі змусила багатьох водіїв припинити роботу, оскільки падіння заробітку виглядало невідворотним у зв'язку з виходом нових гравців на ринок.

Крім того варто зазначити, що раніше українцям пояснили, чому їх так чекають у Польщі.

Так, 25 липня, спікер польського Сенату Станіслав Карчевський пояснив, за що Польща так цінує заробітчан з України. Здебільшого він упевнений, що українці поважають польські цінності. На питання, чому Польща не виконує зобов'язання по прийому біженців з Північної Африки і Близького Сходу у відповідності з вимогами ЄС, спікер Сенату традиційно нагадав "про мільйони українців", яких приймає країна.

"Чи знають критики, що за останні два роки в Польщу приїхало більше двох мільйонів українців? Багато політиків у ЄС цього не знають", — відповів Станіслав Карчевський.

Міграція українців до Польщі становить серйозну загрозу для української економіки

Нагадаємо, українці скупили рекордну кількість житла у сусідній країні.

Як повідомляв "Знай.ua" українські заробітчани облюбували іншу країну ЄС.

Також "Знай.ua" писав, що ще одна країна ЄС прийняла українців із розкритими обіймами.