Обсяг приватних грошових переказів в Україну за період січня-березня 2018 року зріс на 34,2% і досяг 2,614 млрд доларів у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Про це йдеться в даних, опублікованих Національним банком України.

За даними НБУ, лідером є Польща, перекази з якої в Україні зросли за звітний період на 44,9% до 865 млн доларів.

Другу сходинку рейтингу займає Росія. Але з РФ обсяг переказів навпаки знизився на 8,3% - до 300 млн доларів.

Популярні новини зараз

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Жінка справила нужду на вулиці, посеред дітей і пенсіонерів, сусіди лютують: "Дивилася в очі і какала"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Показати ще

Трійку лідерів замикає США - обсяг коштів зріс на 29,7% до 192 млн доларів.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що на будівельному майданчику у Вроцлаві, Польща, де споруджують офісний комплекс, загинув громадянин України. Про це повідомляють ЗМІ.

На українського робітничого обрушилися конструктивні елементи сходів. Щоб витягнути його, пожежники використовували підйомний кран, їм допомагали поліцейські і робочі. Операція з порятунку чоловіка тривала дві години, але не увінчалася успіхом.

"Однак, на жаль, 46-річного чоловіка не вдалося врятувати, він помер від отриманих травм", — заявив прес-секретар міської комендатури поліції Лукаш Дутковяк.

На цей момент невідомо, чому сходи звалилися. Цією справою зараз займаються поліція і прокуратура.

На місце трагедії прибули інспектори державної інспекції праці. Тим часом роботи на будівельному майданчику припинили.

Нагадаємо, з 20 березня на заробітки за кордон виїхали 246 тис. українців. На Інтернет-ресурсі можна побачити підрахунок виїжджаючих українців в онлайн режимі. Так, за даними ресурсу, кожні 30 секунд один громадянин України вирушає за кордон.

Крім того, не встигли українці оцінити зміни в трудовому законодавстві Польщі, які вступили в силу на початку року, як поляки знову стали вносити до нього поправки.

Так, у Польщі вже діє спрощена система працевлаштування на підставі "Освядчень" (попередній трудовий договір, на підставі якого роботодавець пропонує працевлаштуватися у себе, а працівник погоджується приступити до роботи).

На їх підставі можна було працювати до 6 місяців протягом календарного року. За новим законопроектом пропонується збільшити термін спрощеного працевлаштування з 6 місяців до 1 року.

За словами експертів, видача "Освядчень" для трудового мігранта безкоштовна. Вже зараз компанії-посередники у міжнародному працевлаштуванні змінюють схему оплати своїх послуг. При цьому українцям не треба платити зовсім – усі витрати беруть на себе польські роботодавці, для яких підшукують персонал.