У Польщі на будівельних роботах загинув український заробітчанин. Правоохоронці з'ясовують всі деталі трагедії.

Про це передає "Польське радіо".

Наразі вже відомо, що українець працював на будівництві супермаркету величезної мережі у польських Шамотулах, що знаходиться у Великопольському воєводстві. Відомо, що українець впав з даху та помер на місці.

"Ми отримали повідомлення, що в зв'язку з випадком на будівництві, потрібно забезпечити приземлення гелікоптера. Виявилося, що 52-річний чоловік, громадянин України, після падіння з даху, помер на місці", - повідомила представник повітової комендатури поліції в Шамотулах Евеліна Грабова.

Трагедія сталася в суботу вдень. Обставини події вивчає поліція, прокуратура і Державна інспекція праці.

Варто відзначити, що раніше подружжя з Києва, яке у пошуках заробітків подалося до Чехії, розповіло про поневіряння під час спроби працевлаштування.

Популярні новини зараз

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

Заробітчани розповіли, що київська компанія-посередник обіцяла їм роботу в Празі, але опинилися вони зовсім в іншому місті – за 300 кілометрах від Праги, у містечку Могєльніца.

Так, вони розповіли, що були неприємно шоковані умовами роботи та проживання у місті, куди їх привезли. Більше того жодного обіцяного заводу вони там і не побачили. На місті "заводу" були лише старі занедбані склади та незрозумілий будиночок у якому проживали десяток людей.

"Це був шок упереміш з істерикою. Нас завозять на якийсь, ну це навіть не завод, це територія складів, палети, якісь занедбані склади. Ну, думаю, кудись ж ми зараз виїдемо. Виявляється, підвозять нас вже до будиночка. З дозволу так його назвати. Заходимо ми в цей будиночок, ну це – стайня, курятник, я не знаю, як це назвати. Живе чоловік 10. Один туалет, санвузол на всіх, одна ванна, душова, також можна сказати, на всіх. Ось, наприклад, 10 чоловіків і я одна. Яким чином, ну?", – розповіла Світлана.

Згідно з підписаним з фірмою-посередником договором, українців мали влаштувати на такі вакансії: Артему – водій кари-навантажувача, Світлані – працівник складу в Празі. Але обіцяних посад пара не отримала. Все, що могли запропонувати Світлані – йти працювати на міні-навантажувач, а Артему – різноробочим. Працювати в таких умовах сімейна пара відмовилася.

"Принципово не можемо собі дозволити, як би сказати, зараз ось піти на поводу у тих людей, які нас кинули, як собак", – заявив Артем.

Фірма-посередник, що обіцяла їх працевлаштувати, перестала виходити на зв'язок. Спроби знайти роботу самостійно поки що безуспішні. Брати на вільні місця їх не хочуть. Нібито є проблеми з візами і запрошеннями на роботу. Тим часом сума, витрачена на працевлаштування в Чехії, яке не відбулося, на 9-й день перебування склала майже 1 тис. 400 доларів.

Як живуть заробітчани і правда про стриптиз клуби – Гроші

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в мережі показали пекельні умови для українських заробітчан.