Нацбанк дозволив клієнтам купувати валюту за наявності на рахунках понад 100 тисяч доларів та зняв обмеження для фізичних осіб на переказ коштів для неторговельних організацій, а також скасував ще ряд обмежень на валютному ринку.

Про це інформує сайт НБУ. Зокрема повідомляється, що НБУ скасував заборону на купівлю іноземної валюти у разі наявності у клієнта власних коштів на рахунках у сумі, що перевищує 100 тисяч доларів в еквіваленті. Раніше за умови перевищення вказаної суми клієнт мав виконувати зобов’язання за рахунок власної іноземної валюти.

Також Нацбанк зняв обмеження для фізичних осіб на переказ коштів за межі України для неторговельних операцій. Раніше їх було обмежено сумою не більш ніж 150 тис. грн на місяць (за винятком деяких випадків).

Крім цього, НБУ дозволив банкам здійснювати операції з обміну іноземної валюти без обмежень щодо групи класифікатора іноземних валют та банківських металів як на міжбанківському, так і на міжнародному валютному ринку.

У повідомленні додали, що зняття вказаних обмежень дозволить банкам та їхнім клієнтам гнучкіше керувати власною ліквідністю і позитивно вплине на регулювання валютної позиції банків.

Популярні новини зараз

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

У Хмельницьку задихнулися двоє янголят, молода мама в реанімації - ридають навіть медики

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Скасування обмеження для фізичних осіб на переказ коштів за межі України у рамках неторговельних операцій набуває чинності 12 червня 2017 року. Інші зміни набувають чинності з 31 травня 2017 року.

Як повідомляв портал "Знай.ua", з 12 червня українські банки почнуть більш ретельно перевіряти операції своїх клієнтів. Під більш пильний контроль потраплять не лише клієнти, які проводитимуть операції на суми понад 150 тисяч гривень, але і нерезиденти України, які проводять фінансові операції на суму до 50 тисяч доларів.