Державний ПриватБанк зможуть продати не раніше, ніж за 3-4 роки.

Відповідні дані оприлюднені на сторінці НБУ у Facebook.

За словами директора департаменту фінансової стабільності регулятора Віталія Ваврищука, саме такий термін необхідний для того, щоб фінустанова хоча б частково перейшла до приватного інвестора.

В НБУ зазначили, що відстрочка із продажем ПриватБанку ніяк не вплине на банківську систему країни, тому банкротства очікувати не варто.

"Частина цих банків може не впоратися з потребою в докапіталізації, проте їх питома вага для всього ринку невеликий, тому їх потенційне виведення з ринку не вплине на стабільність всієї банківської системи", - підсумував Ваврищук.

Популярні новини зараз
Доведеться платити навіть за вимкнене опалення: які зміни готують За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг Британець зайшов у супермаркет у Львові і не повірив своїм очам: відео з його реакцією підірвало мережу Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", столичний суд зобов'язав ПриватБанк компенсувати родині Суркісів чималу суму.