Не прибідняємось? Стало відомо, скільки українці витратили на нові авто

поділитись
28 млрд гривень витратили українці на нові машини

Деякі українці, зокрема автомобілісти, нерідко прибідняються, коментуючи свій фінансовий стан. Адже як інакше можна пояснити той факт, що з початку 2017 року співвітчизники придбали 64 тисячі нових автомобілів?

Про це повідомляє "Канал 24".

Цікаво, що у порівнянні з аналогічним періодом рік тому, кількість покупок нових машин збільшилась на 39%. Загалом на нові автомобілі у цьому році українці витратили 28,416 млрд гривень.

Найпопулярнішою в Україні новою автівкою є KIA Sportage. 3 тисяч українців стали власниками цього корейця. Базова версія автомобілю коштує майже півмільйона гривень.

На другій сходинці француз Renault Logan – 2 тисячі автівок. Його найдешевша модифікація коштує 324,3 тисячі гривень.

Чеська Skoda Octavia замикає топ-трійку. Українці придбали понад 2 тисячі таких автомобілів. Базова модель коштує 508,6 тисяч гривень.

Нагадаємо, що сьогодні в Україні юридичні обґрунтування перебування авто на іноземній реєстрації туманні, але деякі співгромадяни все ж беруть європейські іномарки, відмовляючись від "шедеврів радянського автопрому", які розвалюються.

Експерти порадили українцям європейські автомобілі, які не лише дешеві, а й вигідні в обслуговуванні, враховуючи стан українських доріг. Ці п'ять "євроблях" можуть дозволити собі українці з бюджетом до 2 тисяч доларів.

Власникам єврономерів розповіли про нові штрафи

Як повідомляв портал "Знай.ua", Кабмін готовий дозволити реєстрацію автомобілів на європейських номерах в Україні.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
автомобілі, нові авто, українці, авторинок
Прем'єр заявив, що зараз проводяться перевірки, а потім оприлюднять аудити
0
0
21:12 22.07.2018
У світі помічена глобальна тенденція до збільшення кількості одиноких людей. А самотність погано відбивається на нашому фізичному і психічному здоров'ї"
0
0
20:18 22.07.2018
Інкубаційний період хвороби може проходити набагато довше
0
0
19:51 22.07.2018