З'явились чергові докази фінансування Росією незаконних збройних формувань на Донбасі та участі в них російських військових.

Як повідомив Андрій Лисенко, Генеральна прокуратура передала ці докази до Міністерства закордонних справ для подальшого використання їх у міжнародних судах.

Про це прес-секретар ГПУ написав у Facebook.

"Встановлено, що 20.07.2017 року близько 4:00 15 хвилин бойовиками "1 Армійського корпусу Народної міліції" терористичної організації "ДНР", при фінансовому та матеріальному забезпеченні представників влади і командування Збройних Сил Російської Федерації, була зроблена спроба прориву на позиції Збройних Сил України поблизу міста Красногорівка Донецької області", - написав Лисенко.

Він зазначив, що за результатами бойового зіткнення були вбиті четверо бойовиків, один з яких є громадянином Росії.

"Під час огляду місця події виявлено численну кількість вогнепальної і вибухової зброї, зокрема, підствольний гранатомет, калібром 40 мм, який згідно з висновком експерта є 40 мм підствольним гранатометом 6Г34 (ГП-34) промислового виробництва, призначеним для стрільби 40-мм дульнозарядними безгільзовими пострілами ВОГ-25, ВОГ-25П", - повідомив представник ГПУ.

Він зазначив, що за даними Міністерства оборони вказаний гранатомет 6Г34 (ГП-34) є на озброєнні російських Збройних Сил.

Крім того, Лисенко розповів, що вбиті бойовики були одягнені у військову амуніцію (бронежилети, військові шоломи і т.д.), яка виготовлена ​​на території Росії (м. Казань, Ростов-на-Дону і т.д. ).


Лисенко зазначив, що під час огляду місця бою в учасників незаконного збройного угруповання були також виявлені і вилучені медичні препарати, виготовлені у Росії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Донбасі російські військові підірвалися на власних мінах.