"Нас часто запитують, які ж новації передбачає пакет законів, які були щойно прийняті у Верховній Раді. У цих слайдах зібрана вся інформація. До другого читання ми врахуємо всі зауваження та пропозиції від профільних комітетів і народних депутатів", - повідомили в прес-службі відомства в Facebook.

Так, законопроект №8294 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми" стосується дітей з важкими захворюваннями, яким ще не встановлена інвалідність.

Пропонується надати матеріальну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Також, право на відпустку без збереження зарплати для того з батьків, який дивиться за хворим. Крім того, зарахувати до трудового стажу період догляду за дитиною, якщо не було можливості працювати.

Законопроект №8295 "Про внесення змін до статті 165 та 166 Податкового кодексу України" передбачає скасування оподаткування аліментів від батьків-нерезидентів. Діти отримуватимуть повну суму виплат.

Популярні новини зараз

"Федя-двірник": зірка "Сутінків" Крістен Стюарт в безглуздому вигляді стала "жертвою" папараці

В Україні виявили фальсифікат олії з рослинними жирами: у Держпродспоживслужбі попередили українців про небезпеку

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

У той час, як зараз, аліменти від батьків-нерезидентів обкладаються податками в розмірі 18% + 1,5% військового збору.

Також, цей законопроект передбачає розширення податкової знижки на дошкільну, позашкільну освіту та середню школу. Так, батьки відведуть дитину в дитячий садок або будь-який інший заклад, подадуть річну декларацію із зазначенням витрачених грошей, після чого їм повернеться податок, який було оплачено на розвиток.

Тримісячна заборгованість каратиметься арештом грошей, правом дитини на частину майна. За шість місяців (або три для дитини з важким захворюванням) каратиметься громадською роботою. Якщо батько буде ухилятися від них, на нього чекатиме адміністративний арешт на 10 діб. Злісне ухилення - до 2 років в'язниці.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що український парламент вирішив міцно взятися за права дітей. Депутати вважають, що це допоможе покращити контроль над батьками в Україні.