Цього року Міністерство освіти та науки запустило в сотні навчальних закладів одну з ланок проекту "Нової української школи". Найбільше уваги приділили першокласникам: тепер вони більше не сидітимуть за партами, а засвоюватимуть звання посеред іграшок, на карематах.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗмінити планують навіть стіни, зробивши їх прозорими, аби кожен міг спостерігати за проведенням уроків, які, до слова, стануть коротшими, повідомляє Politeka.
На інтегрованих заняттях математику вивчатимуть разом з природознавством, читанням і навіть малюванням, перебуваючи в невеликих групах:
"Це дає можливість дитині за допомогою того, що вона бачить і робить, вивчати основні процеси і явища навколишнього світу, щоб дитина розуміла, як вчитися протягом усього життя і здобути навички, які йому знадобляться у дорослому житті", - пояснили автори ініціативи.
Популярні новини заразПенсіонерів роздратують новим перерахунком: одним додадуть 2000 грн, а іншим – майже нічого Гороскоп на липень-2025: перевірка для Раків, момент істини Дів та інші випробування від ретроградного Нептуна На блокпостах у водіїв почнуть вилучати права: кого каратимуть Зробили ремонт у квартирі - очікуй штраф чи повістку до суду: про що мають знати українціПоказати ще
Торкнуться нововведення і старших класів, їх з'єднають в окремий курс "Природничі науки", куди входять загалом шість предметів: фізика, хімія, астрономія, екологія, біологія та географія. Це дозволить опрацювати комплексний підхід до навчання кількох дисциплін одночасно:
"За нового навчального стандарту фізику, хімію і біологію діти вчать набагато грунтовніше, ніж раніше, – там збільшили кількість годин і всі основні питання. У новому курсі буде чотири уроки на тиждень, і якщо підсумувати поточний курс, то вийде також чотири-п’ять годин на тиждень", - коментують у Міносвіти.
Вчителям же слід готуватися до переатестації за новими стандартами, так само – аспірантам та випускникам університетів, котрі хочуть працювати у школі.
Дивіться: що таке інклюзивна освіта і як вона функціонує в Україні?
Як повідомляв портал "Знай.ua", українську освіту порівняли з європейськими стандартами.