Нова українська школа: посібник для батьків та дітей

поділитись
Від старих стандартів майже нічого не лишилося. Але це поки що в теорії

Цього року Міністерство освіти та науки запустило в сотні навчальних закладів одну з ланок проекту "Нової української школи". Найбільше уваги приділили першокласникам: тепер вони більше не сидітимуть за партами, а засвоюватимуть звання посеред іграшок, на карематах.

Змінити планують навіть стіни, зробивши їх прозорими, аби кожен міг спостерігати за проведенням уроків, які, до слова, стануть коротшими, повідомляє Politeka.

На інтегрованих заняттях математику вивчатимуть разом з природознавством, читанням і навіть малюванням, перебуваючи в невеликих групах:

"Це дає можливість дитині за допомогою того, що вона бачить і робить, вивчати основні процеси і явища навколишнього світу, щоб дитина розуміла, як вчитися протягом усього життя і здобути навички, які йому знадобляться у дорослому житті", - пояснили автори ініціативи.

Торкнуться нововведення і старших класів, їх з'єднають в окремий курс "Природничі науки", куди входять загалом шість предметів: фізика, хімія, астрономія, екологія, біологія та географія. Це дозволить опрацювати комплексний підхід до навчання кількох дисциплін одночасно:

 "За нового навчального стандарту фізику, хімію і біологію діти вчать набагато грунтовніше, ніж раніше, – там збільшили кількість годин і всі основні питання. У новому курсі буде чотири уроки на тиждень, і якщо підсумувати поточний курс, то вийде також чотири-п’ять годин на тиждень", - коментують у Міносвіти.

Вчителям же слід готуватися до переатестації за новими стандартами, так само – аспірантам та випускникам університетів, котрі хочуть працювати у школі.

Дивіться: що таке інклюзивна освіта і як вона функціонує в Україні?

Як повідомляв портал "Знай.ua", українську освіту порівняли з європейськими стандартами.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Реформа освіти, нова українська школа, інклюзивне навчання
Все про зміни правил на митниці та реєстрацію машин
0
0
16:40 18.06.2018
Олександр Усик і Мурат Гассієв проведуть бій в фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії
0
0
16:16 18.06.2018
Співробітники ОМОНу навіть не потрудилися скласти протокол
0
0
15:55 18.06.2018
Тварина виявилась не з лякливих та залюбки приймала піклування селян
0
0
15:48 18.06.2018
Інсценування "вбивства" Бабченка допомогло слідству отримати список із 47 потенційних жертв
0
0
15:33 18.06.2018