Сьогодні 80 осіб не були допущені до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики.

Цю інформацію повідомила прес-служба УЦОЯО, передає УНН.

Відомо, що всього у тестуванні взяла участь 106 551 особа, що становить 95% від загальної кількості зареєстрованих.

У повідомленні говориться, що через запізнення, до пунктів тестування не змогли потрапити 37 учасників ЗНО, а через відсутність одного з обов’язкових документів - 43.

Ті, хто не зміг взяти участь в основній сесії ЗНО з математики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно протягом п'яти робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву.

Популярні новини зараз

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Чоловік 72-річної Алли Пугачової показав своє "сонечко": "Молодша за Галкіна"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Правильні відповіді до сьогоднішнього тесту УЦОЯО пообіцяв викласти завтра.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у цьому році в Україні близько 335 тисяч випускників візьмуть участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Міністерство освіти і науки вже затвердило і оприлюднило графік проведення ЗНО, відповідно до календарного плану. У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня по математиці, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької та французької мов. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 13 червня 2018 року.

Також портал повідомляв про те, що міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила терміни завершення поточного навчального року. У початковій школі він відбудеться в період з 31 травня по 15 червня, в базовій школі - з 31 травня по 15 червня і в 11-му класі - не раніше ніж 22 червня. Гриневич додала, що в період з 22 травня по 13 червня відбудеться сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). При цьому всі випускники 11-х класів отримають атестати після здачі ЗНО і після завершення навчального року, тобто після 22 червня.

Крім того, нагадаємо, що змінена система освіти ще не встигла запрацювати повноцінно по всій країні, як вже обросла численними здогадами та міфами.