Настають нові тарифи. У травні буде проводиться перерахунок субсидій на наступний сезон. Квітнева знижка надається, враховуючи доходи за першу половину 2017 року, а з травня 2018 – за друге півріччя. У травні буде надано Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій Минсоцполитикой.

Субсидія відміниться, якщо площа квартири не перевищує 120 кв. метрів, а будинку – 200 кв. метрів. Це правило не стосується лише будинків сімейного типу та прийомних сімей. Також буде змінена соціальна норма на газове споживання. Вона буде наближена до реальних обсягів споживання. При цьому якщо субсидія призначається на понаднормову площу житла, то норма може бути збільшена на 30%.

У деяких містах України в травні стартує пілотний проект по впровадженню і застосуванню електронного рецепта в медичних установах. Перше впровадження системи пройде в Дніпрі, Вінниці, Івано-Франківську та Бахмуті Донецької області.

Проїзд в поїздах для Українців стане дорожче з травня на 12%. Укрзалізниця планувала підвищення тарифів ще з квітня 2018 року. Слід врахувати, що це не останнє подорожчання за рік. Планується до кінця року підвищити ціни ще на 12%.

Популярні новини зараз
Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК
Показати ще

Український провайдер телекомунікаційних послуг Воля з 1 травня підвищує тарифи на свої послуги в середньому на 7%. У компанії відзначають, що підвищення торкнеться всі послуги, які вони надають.

Нацбанк з 1 травня ухвалив рішення скасувати добовий ліміт на купівлю-продаж валюти банками. Регулятором також було прийнято рішення збільшити з 1 травня ліміт загальної довгої відкритої валютної позиції банку (Л13-1) з 1% до 3%, а ліміт загальної короткої відкритої валютної позиції банку зменшити з 10% до 8%.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" українці в однакових будинках, але в різних містах, платять за комуналку по-різному.

Більш того, в одному місті може діяти відразу кілька тарифів на тепло і гарячу воду. Найчастіше на вартість тепла може вплинути місцева влада, яка затверджує програму розвитку і відповідає за стан мереж комунальних підприємств.