З 1 червня українцям приготували масу сюрпризів, втім не всі вони будуть приємними. Так слід очікувати нових тарифів на газ, соціальні виплати населенню в інших банках , нові правила перевезення домашніх тварин та більше вихідних.

Виплати бюджетникам

Соціальні кошти тепер отримуватимуть українці в приватних банках. Переможцями конкурсу Мінфіну стали 34 фінансові установи: "Акордбанк", "Альфа-Банк", "Банк Альянс", "Банк Восток", "Східно-Український Банк "Грант", "Банк інвестицій та заощаджень", "Банк Кредит Дніпро", "Львів", "Південний", "Ідея банк", "Індустріалбанк", "Комерційний індустріальний банк", "Конкорд", "Креді Агріколь Банк", "Кредобанк", "Кристалбанк", "Мегабанк", "Мотор-Банк", "МТБ Банк", "ОТП Банк", "Ощадбанк", "МКБ", "Полтава-банк", "ПриватБанк", "Перший український міжнародний банк", "Радабанк", "Райффайзен Банк Аваль", "Скай-банк", "Укргазбанк", "Укрексімбанк", "УкрСиббанк", "Укрсоцбанк", "Універсал Банк" і "Юнекс Банк".

Усі попередні договори уряду з банками автоматично втрачають чинність.

ID-картки для іноземців

Посвідчення на постійне проживання іноземцям та особам без громадянства з 1 червня будуть видавати у формі ID-карток.

Популярні новини зараз
Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Покровська батьківська субота 30 вересня: що заборонено цього дня і що робити, якщо не можете піти до церкви До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні
Показати ще

Домашні тварини за кордон

З 1 червня вивезти тварину за кордон можна буде лише за наявності на неї паспорта встановленого зразка.

Пошта на колесах

Також з початку першого місяця літа українцям анонсують нову послугу поштового відділення – пересувне відділення "Укрпошти". Першою було вибрано Чернігівську область (оскільки має велику територію з дещо низькою щільністю населення). На маршрути області вийдуть 130 пересувних бригад. Працюватиме команда з трьох людей: оператор буде в сільраді приймати платежі, а водій із листоношею проїжджатимуть селом і розвозитимуть пенсії, газети, посилки.

Зміна графіку роботи КПП на сході країни

Контрольні пункти в’їзду-виїзду на Донбасі почнуть працювати у "літньому режимі". Відтепер в'їзд-виїзд громадян через КПВВ буде здійснюватися з 6:00 до 20:00.

Нові тарифи

На послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для харків’ян вводять нові звісно ж збільшені тарифи. Середній розмір квартплати зросте з 2,83 грн до 3,4 грн за 1 кв. м.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", з середини червня кияни знову змушені будуть об’їжджати Шулявський міст, який знову закриють на реконструкцію.