Президент України Петро Порошенко сьогодні звільнив Дмитра Вовка з посади голови Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

"Звільнити Дмитра Вовка з посади голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг ", - зазначається в указі №148/2018 на офіційному сайті президента.

Вовк займав посаду в.о. голови НКРЕКП в кінці грудня 2014 року. З з наступного року вступив у повноваження.

Популярні новини зараз
Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" Світлана Лобода зворушливо переспівала Кузьму Скрябіна та шокувала всіх: "Не можу повірити" Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

До цієї посади раніше він не мав досвіду роботи в даній сфері.

У 2009-2013 роках був співробітником інвесткомпанії ICU, яка консультувала угоди бізнесу президента Петра Порошенка.

З березня 2013 року по грудень 2014 року Вовк працював в Москві в корпорації Roshen, яка належить президенту.

За час каденції Вовка була прийнята скандально відома формула "Роттердам+", яка, як вважають експерти, генерує надприбуток для теплової генерації, зокрема, компанії ДТЕК Ріната Ахметова.

Також комісія під керівництвом Вовка реалізувала план підвищення тарифів на електроенергію для населення, і при цьому також підвищувала тарифи для промисловості, що не дало можливості побороти перехресне субсидування на ринку електроенергії.

За час керівництва Вовка, НКРЕКП намагалася ввести абонплату за газ, а також прийняла рішення про введення стимулюючого тарифоутворення для обленерго, яке встановлює норми прибутковості на старі і нові активи в розмірі 12,5%.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Укренерго підвищив тарифи до нечуваних цифр. Регулятор новий тариф в 2018 році на рівні 5,694 коп/кВт∙год. Основна складова зміни тарифу лежить у графі витрат на оплату праці разом з нарахуваннями +0,52 коп/кВт∙год в тарифі компанії. Це дозволить збільшити зарплату працівникам компанії в середньому на 30%