Українців попросили знизити температуру в квартирах на пару градусів, щоб економити газ, якого і так небагато.

З такою заявою виступила прес-служба Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", передають "Українські Новини".



"Вчора за 15 хвилин до початку поставки газу "Газпром" повідомив нам, що "я передумала", а також знизив на 20% тиск в газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продажу газу іншим клієнтам... Мета - здійснити мрію або про "Україна замерзла", або про "Україна - ненадійний транзитер і відбирає газ". Це було б дуже доречно за два тижні до виборів самі знаєте кого... Давайте зробимо погано і зіпсуємо людині свято. Нам треба протриматися всього 3-4 дні, поки не пройдуть холоди. У кого є котли, зменшіть температуру в приміщенні на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі", - йдеться в повідомленні.



Згідно з повідомленням, це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%.

Популярні новини зараз
Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

"Ми працюємо з місцевою владою, щоб комунальні тепловики в найближчі дні робили так само для будинків з централізованим опаленням", - додали в компанії.

Відзначається, що підземні сховища газу працюють на максимальному режимі відбору, добувачі постачають газ в систему в нормальному режимі, інші потреби "Нафтогаз" закриває імпортом газу з Європи.

"Ваша допомога в зменшенні потреби в газі буде дуже до речі. Сьогоднішній день - найкритичніший", - резюмують в компанії.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що жителям України підказали, як можна заробити на субсидії. Експерти підрахували, що на одному тільки опаленні за один сезон можна виручити до десяти тисяч гривень. також ми детально писали про те, за яким принципом запрацює система монетизації субсидій: неточностей і підводних течій тут більш, ніж достатньо.