Щорічно система освіти України досить сильно змінюється. 2017 рік для шкіл та університетів принесе досить багато нововведень. Тепер, всі, хто підуть у школу, з цього року будуть навчатися 12 років, а вчителі стануть контрактниками, бакалаврат хочуть зробити всього три роки. І це далеко не все, тому ми вирішили відстежити самі останні новини освіти в Україні.

Освіта в Україні: останні новини

МОН хоче перевірити всі комп'ютери в школах. Але, Лілія Гриневич каже, що сам процес створення інформаційного освітнього простору неможливо розпочати без розуміння, скільки дітей зараз мають доступ до комп'ютерів у школі.

"Ми повинні перейти до школи для життя" – так сказала міністр освіти України. Лілія Гриневич вважає, що зараз школи повинні перестати "напихати" дітей теорією і навчати більш предметно.

Реформи українських шкіл будуть проходити під наглядом фінів. Саме експерти з цієї країни будуть стежити за найважливішими аспектами змін освіти в нашій країні. Розвиток навичок вчителів, їх компетенція, поліпшення освітнього середовища – це головне, над чим будуть працювати фінські фахівці.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Показати ще

Порогу в медвузи України більше не буде. Нещодавно був прийнятий закон, який свідчить, що норма максимальних балів з конкурсних дисциплін для окремих медичних спеціальностей більше не буде діяти.

Був підписаний закон про дитяче оздоровлення. Документ, підписаний президентом України, повинен буде вдосконалити регулювання прав дітей, особливо соціально вразливих категорій, на оздоровлення та відпочинок.

За словами прем'єра України Михайла Гройсмана, зволікати з реформами системи освіти, через брак грошей не можна. Тому зараз будуть шукати ресурси для цього як в Україні, так і поза межами нашої країни.

У МОНе просять якомога швидше затвердити закон "Про освіту". Він буде вводитися поступово, завдяки цьому закон зуміє розподілити навантаження на бюджет при введенні реформи освіти.

"Про освіту» - бюджет не гумовий. У Мінфіні вважають, що нові реформи освіти можуть привести до не найкращих фінансових наслідків, тому вводити його потрібно поступово.