У суботу, 21 липня омбудсмен Людмила Денісова розповіла про стан здоров'я дітей, які отруїлися в дитячому таборі "Орлятко" в Донецькій області. Так, багато з них готуються до виписки з лікарні.

Лікарі підтвердили діагноз "дизентерія" у 56 дітей і 4 дорослих. Раніше повідомлялося про підтвердженні цього діагнозу у 18 дітей. Крім того, 30 з 56 дітей, які отруїлися, вже готові поїхати з лікарні додому.

"Стан хворих ближче до задовільного. Завершується курс антибактеріальної терапії", - зазначає омбудсмен.

Денисова уточнює, що в лікарні Слов'янська діагноз підтверджений у 22 осіб, на даний момент в стаціонарі перебувають 16 дітей.

"Лимани - у 5 підтверджений діагноз, в стаціонарі залишаються 7 дітей. Краматорськ - у 22 підтверджений діагноз, в стаціонарі 1 дитина та 1 дорослий. Мирноград - підтверджений діагноз у 6, у стаціонарі - 3 людини. Костянтинівка - підтверджений діагноз у 1, у стаціонарі один чоловік. Дружківка - підтверджений діагноз у 4, у стаціонарі - 7 осіб", - повідомила омбудсмен.

Раніше 16 липня 60 дітей з дитячого табору "Орлятко" в донецькій області стали почуватися погано. У них піднялася температура і з'явилася нудота. 33 людини було госпіталізовано. Про госпіталізацію 84 осіб стало відомо вранці 18 липня.

Нагадаємо, у підопічних літнього табору виявили дизентерію Зонне.

У частини дітей, які отруїлися в дитячому оздоровчому таборі "Орлятко", була виявлена гостра дизентерія. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я України.

Відзначається, що Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України встановив причину спалаху гострої кишкової інфекції в дитячому таборі.

Як повідомляв Знай.иа, в популярному готелі на українському курорті масово отруїлися діти.

В готелі Водоспад, що на Прикарпатті сталося масове отруєння 11 дітей, п'ятеро з них вже госпіталізовані в місцеву лікарню.

Також Знай.иа писав, що Супрун розповіла, чому донецький табір отруїв дітей.