Деяке майно може стати причиною відмови в отриманні субсидій. Українцям дали повний перелік майна, через яке оформити знижку від держави на оплату комунальних послуг стане неможливим.

Про це повідомили у в Кабінеті міністрів, який затвердив відповідну постанову №329 от 27 квітня 2018 року.

Так, наприклад, власники квартир, які здаються в оренду, приносять додатковий прибуток українцям може стати причиною відмови вам у субсидії.

Також наявність автомобіля говорить про те, що українці не бідні. Однак є винятки.

Популярні новини зараз
Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..." У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов
Показати ще

У нових правилах оформлення державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг значиться, що при наявності в сім'ї машини, якій менше п'яти років з моменту випуску, в оформленні субсидії відмовлять. Виняток становлять мопед і автомобіль, надані органом соцзахисту населення.

У нових деклараціях, які повинны будуть заповнювати українці, необхідно буде вказати у спеціальній графі додаткові доходи, такі, як, наприклад, від здачі в оренду квартири та ін.

Оновлені платіжки, старі цифри

Українцям нещодавно починали надсилати "оновлені" платіжки за комунальні послуги. Але обіцяного перерахунку з огляду на зміну тарифів ніхто, як виявилося, не провів.

Люди зіткнулися з тим, що дані в новий квитанціях не точні, а чи буде перерахунок на правильні, ніхто не знає.

Зміни в НБУ

Українцям повідомили, що відтепер вони дізнаватимуться про новини на міжбанку не о 18:00, а на 2 години раніше, тобто о 16:00. Курс гривні до інших валют і металів і далі буде публікуватися в 18:00.

Дивіться: Кого уряд залишить без пільг

Нагадаємо, державна статистика стверджує, що в Україні значно зросли зарплати, а кількість українців, які отримують більше середньої (понад 10 тисяч гривень) збільшилась на 23%.

Як повідомляв Знай.ua, у Києві з наступного року суттєво зростуть ціни на гарячу воду, тарифи підскочать практично вдвічі.

Також Знай.ua писав, що українцям розповіли, які будуть розцінки на міжбанку до кінця поточного року.