Українцям нещодавно починали надсилати "оновлені" платіжки за комунальні послуги. Але обіцяного перерахунку з огляду на зміну тарифів ніхто, як виявилося, не провів.

Про це розповіла киянка Ольга на сторінці спільноти "Громада Києва" у Facebook.

Жінка скаржиться, що вказані у квитанціях дані – взагалі не точні. Якщо рахувати тарифи за три роки (починаючи з 2015-го), то як мінімум не за однією схемою. Якщо виникають питання, кожен повинен окремо написати заяву на перерахунок. Але коли він буде, та чи буде взагалі, ніхто не уточнював.

"Люди, з платіжками - це повне шахрайство! Отримала роздруківку по утриманню будинків, тарифи скакали за три роки: підвищення з червня2015 по грудень 2015, потім зниження до попердніх - це ж реба було перерахувати! Але ні,кожний має писати заву! Потім зниження з січня 2016 по липень 2016 до попередніх і знов підняли з серпня 2016 по квітень 2017, тоді знову зниження на травень і червень 2017 до попередніх і значне підвищення з липня 2017! Як це розуміти? Аще з якого такого щастя я маю платити с**і Ахметову, соратнику Януковича??? На якій би гілці підвісити г****ка Ахметова і тих с*к, які його досі не посадили???", - написала Ольга.

Популярні новини зараз
"Дуже багато брехні...": мольфар прозрів і розповів, коли українські захисники вийдуть до моря У квартирі ніхто не живе, а плату за воду нараховують: "Київводоканал" підказав, як зупинити цей процес Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що
Показати ще

Зміни тарифів: як повинні нараховувати?

Цього року для для непобутових споживачів зросли ціни на електрику. Наприклад, для "Київенерго" тариф становитиме 160,2 коп./кВт·год для 1 класу напруги та 179,4 для 2 класу. (Проти 146,4 та 165,1 коп./кВт·год у грудні 2017-го). Для "Львівобленерго" тариф: 166,7 коп./кВт·год для 1-го та 206,5 для 2 класу напруги.

Комуналка в Україні та США

Ціни на послуги центрального водопостачання та водовідведення зміняться для 60 компаній. Зокрема, планувалося, що "Харківводоканал" підніме плату за постачання холодної води до 8,38 гривні за кубометр (зростання на 16,71% – найбільше в Україні), а на водовідведення – до 4,36 гривні (зростання на 9,55%).

Зміни тарифів за три роки

"Дніпроводоканал" встановив тариф на водопостачання на рівні 6,47 гривні за кубометр (зростання на 4,69%) і водовідведення – 4,25 гривні (зростання на 0,47%). У "Львівводоканалі" тариф на водопостачання складе 7,09 гривні за кубометр (зростання на 10,61%), за водовідведення – 3,62 гривні (зростання на 5,85%).

Дивіться: Нові тарифи на електроенергію. Хто наживається на українцях?

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, де найдешевша комуналка в Україні.